Μια απόλυτα επιτυχημένη αγωνιστική χρονιά ολοκλήρωσε ο ΑΙΑΣ!!!
Οι αθλητές και οι αθλήτριες μας  αγωνίστηκαν, συναγωνίστηκαν και κατάφεραν να ανέβουν στο βάθρο των νικητών των πανελλήνιων και περιφερειακών πρωταθλημάτων ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ και ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ γυμναστικής που διοργάνωσε  η Γυμναστική Ομοσπονδία Γυμναστικής για το 2015.
Στο ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ
ü  οι αθλητές μας στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ κέρδισαν 1 χρυσό, 3 ασημένια και 2 χάλκινα μετάλλια.
ü  στην Δ΄κατ. στο πρωτάθλημα της Β/Δ περιφέρειας κέρδισαν 7 χρυσά, 5 ασημένια και 4 χάλκινα.
Προπονητές  Βαλέριος Γκεβορκιάν και Δήμητρα Παραδέλη

Στην ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
ü  στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ κερδήθηκε  1 χάλκινο μετάλλιο
ü  στην Δ΄κατ. στο πρωτάθλημα της Β/Δ περιφέρειας κέρδισαν 3 χρυσά, 12 ασημένια και 7 χάλκινα μετάλλια
ü  στον ΔΙΕΘΝΗ αγώνα ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ  κέρδισαν 1 ασημένιο και 1 χάλκινο μετάλλιο
Προπονητές  Νεόφυτος Τραϊανός, Γιάννης Όρης, Αθανασία Παπαϊωάννου, Βούλα Χρήστου και Μαρία Θεοδωρίδου.
Οι αθλητές μας συμμετείχαν επίσης και σε διασυλλογικούς αγώνες με εξίσου μεγάλη επιτυχία.

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ δίνει η διοίκηση στους αθλητές, αθλήτριες, προπονητές και γονείς για την επιμονή, υπομονή και αγωνιστικότητα που επέδειξαν σε όλη την διάρκεια της αθλητικής χρονιάς και τους εύχεται καλό καλοκαίρι!