ΚΟΙΝΩΝΙΑ



Οι απόψεις του ιστολογίου μπορεί να μην συμπίπτουν με τα περιεχόμενα του άρθρου

Με απόφαση της Αντιπεριφερειάρχη Θεσσαλονίκης καθορίζονται τα εκλογικά τμήματα και τα καταστήματα ψηφοφορίας της Β΄ Εκλογικής Περιφέρειας του Νομού Θεσσαλονίκης στα οποία θα ψηφίσουν για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου, των Περιφερειακών, Δημοτικών και Κοινοτικών Εκλογών της 26ης Μαΐου 2019 καθώς και των επαναληπτικών της 2ας Ιουνίου 2019 οι εκλογείς που είναι εγγεγραμμένοι στους βασικούς εκλογικούς καταλόγους των Δήμων της Β΄ Εκλογικής Περιφέρειας του Νομού Θεσσαλονίκης, στους ειδικούς καταλόγους των ετεροδημοτών, στους ειδικούς καταλόγους πολιτών Ευρωπαϊκής Ένωσης, στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους του άρθρου 27 και της παρ.2 του άρθρου 69 του Π.Δ. 26/2012 (Στρατιωτικοί, Ναυτικοί, Ελληνική Αστυνομία, Πυροσβεστικό Σώμα, Κρατούμενοι), ως κατωτέρω:

Οι απόψεις του ιστολογίου μπορεί να μην συμπίπτουν με τα περιεχόμενα του άρθρου

Ενημερώνουμε ότι στις προσεχείς εκλογές της 26ης Μαΐου 2019 τα Εκλογικά Κέντρα σε όλες τις Δημοτικές Ενότητες του Δήμου Θερμαϊκού, διαμορφώνονται ως εξής:

Δ.Ε. Θ Ε Ρ Μ Α Ϊ Κ Ο Υ

Ø Δ.Κ. ΠΕΡΑΙΑΣ: Εκλογικά Κέντρα θα είναι το 1ο Δημοτικό, το 2ο Γυμνάσιο και το 3ο Δημοτικό Σχολείο Περαίας.

Στο 1ο Δημοτικό (ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 56) ψηφίζουν:
·      Οι βασικοί εκλογείς από ΑΒΔΕΛΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ μέχρι και ΚΑΠΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ.
·      Οι ετεροδημότες από ΑΔΑΜΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ μέχρι και ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ.

Στο 2ο Γυμνάσιο (ΑΝΘΕΩΝ 14-16) ψηφίζουν:
·      Οι βασικοί εκλογείς από ΚΑΡΑΒΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ μέχρι και ΠΑΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ.
·      Οι ετεροδημότες από ΚΟΥΡΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ μέχρι και ΠΑΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ.

Στο 3ο Δημοτικό (ΜΗΔΕΙΑΣ 8) ψηφίζουν:
·      Οι βασικοί εκλογείς από ΠΑΝΔΙΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ μέχρι και ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ.
·      Οι ετεροδημότες από ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ μέχρι και ΨΥΡΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ.
·      Όλοι οι κοινοτικοί εκλογείς (Ευρωπαίοι πολίτες).

Ø Δ.Κ. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ & Δ.Κ. ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ:
Οι εκλογείς της Αγίας Τριάδας και των Νέων Επιβατών θα ψηφίσουν στα Δημοτικά Σχολεία των κοινοτήτων τους.
Επίσης στο Δ.Σ. Νέων Επιβατών θα ψηφίσουν για τις Ευρωεκλογές με ειδικούς καταλόγους το Α.Τ. Θερμαϊκού και το Τ.Α. Θερμαϊκού.


Δ.Ε. Μ Η Χ Α Ν Ι Ω Ν Α Σ

Ø Δ.Κ. ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: Εκλογικά Κέντρα θα είναι το 1ο Γυμνάσιο και το 2ο Δημοτικό Νέας Μηχανιώνας (περιοχή Γηπέδου).
(Το 1ο Δημοτικό Σχολείο (περιοχή Λαϊκής Αγοράς) δεν θα είναι εκλογικό κέντρο).

Στο 1ο Γυμνάσιο (ΤΕΡΜΑ 25ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ) ψηφίζουν:
·      Οι βασικοί εκλογείς από ΑΒΑΝΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ μέχρι και ΛΟΥΦΕΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ.
·      Οι ετεροδημότες από ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΙΩΣΗΦ έως και ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ.

Στο 2ο Δημοτικό (ΑΘ. ΔΙΑΚΟΥ – 25ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ) ψηφίζουν:
·      Οι βασικοί εκλογείς από ΛΥΓΝΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ έως και ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ.
·      Οι ετεροδημότες από ΣΤΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ έως και ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ.

Ø Τ.Κ. ΝΕΑΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ & Τ.Κ. ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ:
Οι εκλογείς της Νέας Κερασιάς και του Αγγελοχωρίου θα ψηφίσουν στα Δημοτικά Σχολεία των κοινοτήτων τους.
Επίσης στο Δ.Σ. Νέας Κερασιάς θα ψηφίσουν για τις Ευρωεκλογές με ειδικούς καταλόγους η Μονάδα (3046).


Δ.Ε. Ε Π Α Ν Ο Μ Η Σ

Ø Δ.Κ. ΕΠΑΝΟΜΗΣ: Εκλογικά Κέντρα θα είναι το 3ο Δημοτικό Σχολείο και το ΕΠΑΛ Επανομής.

Στο 3ο Δημοτικό Σχολείο (25ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 70) ψηφίζουν:
·      Οι βασικοί εκλογείς από ΑΒΕΛΙΔΗ ΤΑΤΙΑΝΑ μέχρι και ΜΑΓΓΛΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ.
·      Οι ετεροδημότες από ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΪΑ μέχρι και ΚΟΝΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ.

Στο ΕΠΑΛ (Ν. ΣΑΡΒΑΝΗ 2) ψηφίζουν:
·      Οι βασικοί εκλογείς από ΜΑΓΚΩΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ μέχρι και ΨΩΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ.
·      Οι ετεροδημότες από ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ μέχρι και ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ.
·      Όλοι οι κοινοτικοί εκλογείς (Ευρωπαίοι πολίτες).

Ø Τ.Κ. ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ:
Εκλογικά κέντρα θα είναι το Νηπιαγωγείο και το Δημοτικό Σχολείο Μεσημερίου.

Στο νηπιαγωγείο ψηφίζουν:
·      Οι βασικοί εκλογείς από ΜΑΓΚΩΤΣΗ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ μέχρι και ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ.

Στην εξωτερική αίθουσα και στο Γυμναστήριο του Δ.Σ. ψηφίζουν
·      Οι βασικοί εκλογείς από ΚΕΒΡΕΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ μέχρι και ΠΑΝΤΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ.

Στο κεντρικό κτίριο του Δημοτικού Σχολείου  ψηφίζουν:
·      Οι βασικοί εκλογείς από ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ μέχρι και ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ.
·      Όλοι οι ετεροδημότες.



ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΗ: Σε αυτές τις εκλογές ψηφίζουν και οι γεννηθέντες τα έτη 2001 και 2002 (ανεξαρτήτως μηνά γέννησης, μόνο με την επίδειξη της αστυνομικής τους ταυτότητας).  Οι ετεροδημότες ψηφίζουν μόνο για την ανάδειξη μελών του ευρωπαϊκού κοινοβουλίου.



Οι απόψεις του ιστολογίου μπορεί να μην συμπίπτουν με τα περιεχόμενα του άρθρου
Κατατέθηκαν κι ελέγχθηκαν οι υποψήφιοι των 8   συνδυασμών που διεκδικούν την ψήφο των δημοτών στον Δήμο Θερμαϊκού.
Δείτε όλα τα ψηφοδέλτια όπως απαρτίζονται, από τους επικεφαλής, τους δημοτικούς και τους τοπικούς συμβούλους:



ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ - Γιάννης Μαυρομάτης

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Δημοτικής Παράταξης "ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ" - ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Υποψήφιος Δήμαρχος: ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Δημοτική Ενότητα Θερμαϊκού

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι:

ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΕΛΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΙΟΥΛΔΟΥΡΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΕΡΚΕΚΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΑΖΟΥΛΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΚΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΑΛΛΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΕΝΕΔΙΚΤΟΥ
ΚΑΡΙΩΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΟΛΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
ΛΙΓΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΜΗΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΠΙΡΟΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΟΤΣΗ (ΦΥΝΤΙΚΑΚΗ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΤΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΝΤΑΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΠΑΡΛΑΠΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΤΑΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΕΡΜΕΝΙΔΟΥ ΤΑΜΑΡΑ (ΜΑΡΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
XΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (ΜΟΥΤΑΦΗ) ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
PERRONE (ΚΑΖΑΝΑ) LUKIA του ANIELO


Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

Τοπική Κοινότητα Αγίας Τριάδας

ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΓΚΕΡΕΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΓΑΛΑΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΔΙΓΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΖΑΠΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΜΑΚΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΣΟΥΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Νέων Επιβατών

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΗΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΚΕΡΑΜΙΔΑ-ΚΕΡΑΜΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ (TΕΡΨΗ) του ΟΔΥΣΣΕΑ
ΛΑΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΑ
ΜΑΛΤΗ ΖΩΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΡΟΥΦΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΕΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΤΖΙΑΜΙΧΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Περαίας

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΝΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΑΡΓΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΟΛΥ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΤΣΙΚΑ ΞΥΝΙΑ ΕΥΠΡΑΞΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΘΕΟΧΑΡΗ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


Δημοτική Ενότητα Επανομής

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι:

ΑΣΗΜΑΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΙΑΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΝΙΚΟΥ
ΖΑΒΕΡΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΙΑΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΟΥΛΙΑΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΠΑΛΑΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΟΥΧΟΥΝΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΠΑΤΤΗ) του ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΟΥ ΕΤΕΡΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

Τοπική Κοινότητα Επανομής

ΓΙΑΜΟΥΣΤΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΔΕΛΗ ΦΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΚΑΝΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΑΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΝΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΠΕΤΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΣΤΡΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΧΑΡΔΑΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ


Τοπική Κοινότητα Μεσημερίου

ΕΚΙΝΤΖΙΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΙΚΤΩΡΑ
ΣΕΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
ΤΣΑΜΑΣΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Μηχανιώνας

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι:

ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
ΠΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ (ΘΡΑΣΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΣΑΜΑΚΟΒΛΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
ΣΒΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΤΖΟΥΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΦΩΤΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
ΧΑΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΦΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΧΡΥΣΑΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

Τοπική Κοινότητα Νέας Μηχανιώνας

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΜΗΝΑ
ΚΑΛΦΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΙΝΔΕΡΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ (ΣΤΑΜΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΥΒΑΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΟΪΔΑΝΗ ΑΛΕΞΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΒΡΑΑΜ
ΤΑΒΑΓΕΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

Τοπική Κοινότητα Νέας Κερασιάς

ΒΕΝΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΓΓΕΛΗ
ΔΩΡΟΔΟΥΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΥΤΛΟΥΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΛΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ
ΜΑΝΤΖΑΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΣΟΥΛΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Αγγελοχωρίου

ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΜΕΪΜΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΞΑΚΟΥΣΤΟΥ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΡΕΤΣΕΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΣΚΛΑΒΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ



ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Δημοτικής Παράταξης "ΘΕΡΜΑγΙΚΟΣ" - ΤΣΑΜΑΣΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


Δημοτική Παράταξη: ΘΕΡΜΑγΙΚΟΣ

Υποψήφιος Δήμαρχος:
ΤΣΑΜΑΣΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δημοτική Ενότητα Θερμαϊκού

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι:

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
ΒΕΡΓΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΕΣΤΗ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ
ΒΟΥΖΙΚΑ ΖΩΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΓΡΑΤΣΩΝΙΔΟΥ ΦΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΗΜΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΟΛΙΑΝΙΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΖΑΡΙΦΕ ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΖΩΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΖΗΦΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΑΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΛΑΛΙ του ΝΤΑΡΤΣΟ
ΚΑΣΑΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΟΥΣΟΥΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΟΥΣΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΠΑΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΡΙΣΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΣΟΧΑΚΙΑΝ ΣΠΑΡΤΑΚ του ΤΖΟΝΙΚ
ΤΡΟΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΦΩΤΟ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΑΚ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

Τοπική Κοινότητα Αγίας Τριάδας

ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΙΟΡΔΑΝΑ (ΑΝΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΥΛΩΝΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΡΑΣΧΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Τοπική Κοινότητα Νέων Επιβατών

ΚΟΡΙΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΥΚΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΓΚΡΟΥΝΤΡΟΥΝ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΧΟΪΤΣ
ΜΙΣΗΧΡΟΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΖΗΣΗ
ΠΛΑΚΟΤΑΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΧΑΡΜΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ

Τοπική Κοινότητα Περαίας

ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΔΙΟΓΕΝΗ
ΒΑΒΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΑΒΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΙΣΑΑΚ
ΖΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΠΥΛΟ
ΚΑΖΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ(ΔΑΚΗΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΡΑΓΚΕΝΤΣΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΑΛΙΚ του ΑΛΜΠΕΡΤ
ΚΟΥΛΚΟΥΔΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΑΥΡΙΑΝΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΟΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
ΜΠΟΥΤΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Επανομής

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΡΑΠΟΥΛΟΥΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
ΚΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΕΣΜΕΡΛΗ ΣΑΚΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΜΠΡΕΝΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΖΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΤΣΑΠΟΥΡΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Τοπική κοινότητα Επανομής 

ΒΑΚΟΝΤΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΓΕΡΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΓΩΝΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΡΑΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΜΑΛΑΜΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΗΤΡΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ


Εκλογική Περιφέρεια Νέας Μηχανιώνας

ΓΟΥΡΓΟΥΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΡΥΔΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΥΤΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗ ΘΕΟΔΟΥΛΑ (ΛΟΥΛΑ) του ΣΥΜΕΩΝ
ΜΙΣΑΛΕΜΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΑΛΙ
ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΟΤΣΗ ΚΑΛΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΤΑΜΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΖΟΥΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


 Τοπική Κοινότητα Αγγελοχωρίου

ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΜΑΡΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΑΡΜΠΑ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΥΖ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


Τοπική κοινότητα Νέας Κερασιάς 

ΑΚΤΣΕΛΗ ΜΑΡΘΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΝΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΥΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΡΑΦΙΤΣΩΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΦΡΥΣΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ


Τοπική κοινότητα Νέας Μηχανιώνας

ΑΡΑΠΙΔΗΣ ΝΟΝΤΑΡΙ του ΓΚΙΑ
ΒΑΡΣΑΜΟΓΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΚΑΡΥΔΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΠΑΚΟΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΙΤΣΟΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ



ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ "ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΩΡΑ" - ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ "ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΩΡΑ"

Υποψήφιος Δήμαρχος:
ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Εκλογική Περιφέρεια Θερμαϊκού

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΚΙΖΙΛΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
2. ΚΙΡΣΑΝΙΔΗΣ ΓΕΝΝΑΔΙΟΣ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ
3. ΚΟΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΚΩΣΤΑΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΑΛΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΜΑΝΘΟΥ ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
8. ΜΗΝΤΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9. ΜΠΑΣΟΥΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΠΑΝΤΕΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΜΥΡΩΝΑ
11. ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ
12. ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
13. ΤΑΚΟΣ ΓΑΚΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
14. ΤΟΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16. ΤΣΟΜΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
17. ΧΑΪΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
19. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Eπανομής

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
3. ΜΟΜΤΣΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
4. ΜΠΡΟΥΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΛΕΩΝΟΣ
5. ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΦΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΣΑΡΔΕΛΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μηχανιώνας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΓΚΑΜΠΟΓΙΑΝ ΣΑΜΨΩΝ του ΛΙΟΥΝΤΒΙΓΚ
2. ΜΠΑΣΙΟΥΔΗ ΟΛΓΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
4. ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΦΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΜΕΝΕΞΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΓΙΑΤΣΑΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΒΡΑΑΜ
8. ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ



Συνδυασμός «ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΟΛΗ»
Υποψήφιος Δήμαρχος:

ΚΑΨΑΛΑΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) του ΔΙΑΜΑΝΤΗ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Εκλογική Περιφέρεια Θερμαϊκού

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΔΑΜΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΑΡΓΥΡΙΑΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
3. ΒΑΡΙΑΜΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
4. ΘΕΟΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
5. ΚΑΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΚΑΛΕΝΔΕΡΟΓΛΟΥ ΓΑΛΑΡΙΝΙΩΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΚΑΤΣΙΑΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
8. ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΔΗΜΟΥ
10. ΜΠΡΑΪΝΑΤΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΕΤΡΟΥ
11. ΝΙΚΟΝΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
12. ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΠΑΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
14. ΠΡΙΜΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
15. ΡΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
16. ΣΙΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
17. ΣΟΥΡΑΒΛΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΣΤΑΜΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Eπανομής

1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2. ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
3. ΓΩΝΙΔΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΚΑΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΗΡΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ
6. ΜΠΑΤΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΠΟΡΙΣ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜΕΛΑ του ΗΛΙΑ


Εκλογική Περιφέρεια Μηχανιώνας

1. ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΡΑΜΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
3. ΚΑΠΟΥΚΡΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΑΨΑΛΑ ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΝΤΟΥΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
6. ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7. ΡΗΓΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΣΙΣΚΟΥ ΑΝΝΕΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9. ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ



Συνδυασμός "ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ για τον Θερμαϊκό" - ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


Συνδυασμός "ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ για τον Θερμαϊκό"

Υποψήφιος Δήμαρχος:
ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Εκλογική Περιφέρεια Θερμαϊκού

1. ΒΑΡΒΑΤΖΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του Νικολάου
2. ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Λαζάρου
3. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
4. ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου
5. ΓΙΑΜΠΑΖΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεόδωρου
6. ΓΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΝΙΝΑ του Σεραφείμ
7. ΓΟΥΝΑΡΗ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΕΛΙΑ (ΕΜΜΥ) του Θεόδωρου
8. ΔΑΝΔΟΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου
9. ΘΑΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αναστασίου
10. ΚΑΡΔΑΜΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χριστοδούλου
11. ΚΕΠΑΠΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΙΝΑ) του Φιλάρετου
12. ΚΥΜΟΥΝΔΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αλέξανδρου
13. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
14. ΜΑΔΥΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
15. ΜΑΛΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Χρήστου
16. ΜΗΛΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ιωάννη
17. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Γεωργίου
18. ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Παρασκευά
19. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΤΟΥΛΑ ΑΛΕΞΙΑ (ΑΛΕΚΑ) του Αποστόλου
20. ΡΟΔΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη
21. ΤΣΙΑΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ιωάννη
22. ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χαράλαμπου
23. ΤΣΟΥΤΗ ΓΚΕΡΤΗ του Νικολάκη
24. ΦΕΣΣΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του Θεοδοσίου
25. ΦΛΑΜΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
26. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαράλαμπου
27. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ (ΜΑΝΟΛΙΑ) του Συμεών

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας Αγίας Τριάδος

1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αναστασίου
2. ΒΑΛΚΑΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Αθανασίου
3. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γρηγορίου
4. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Δημητρίου
5. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
6. ΠΟΥΓΑΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Φιλοκτήμωνοσ
7. ΤΣΕΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του Δημητρίου 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας Νέων Επιβατών

1. ΒΟΥΚΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
2. ΓΛΑΒΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του Νικολάου
3. ΜΑΔΥΤΙΝΟΥ ΘΕΟΚΛΗ (ΛΙΤΣΑ) του Κωνσταντίνου
4. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΣΓΑΛΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του Κοσμά
5. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του Ιωάννη
6. ΤΣΙΑΝΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Πέτρου
7. ΤΣΙΓΚΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας Περαίας

1. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Κυριάκου
2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
3. ΓΚΑΝΤΑΛΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του Ιωάννη
4. ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοφυλάκτου
5. ΙΓΓΛΕΖΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Γεωργίου
6. ΜΑΛΛΙΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
7. ΜΠΟΚΑΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου
8. ΠΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αγγελου
9. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου
10. ΡΑΚΙΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
11. ΤΕΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ του Γκενάντι
12. ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γκεόργκι
13. ΤΣΕΛΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝ του Χρήστου

Εκλογική Περιφέρεια Eπανομής
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
2. ΓΙΟΒΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Νικολάου
3. ΚΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του Χρήστου
4. ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Ηρακλή
5. ΚΟΕΜΤΖΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Ευσταθίου
6. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
7. ΞΥΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Βασιλείου
8. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΣΕΒΗ) του Γεωργίου
9. ΣΤΑΜΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
10. ΤΣΙΡΟΥΛΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του Λεοντίου
11. ΧΕΛΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στυλιανού

Εκλογική Περιφέρεια Μηχανιώνας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΤΗΝΙΔΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Ιωάννη
2. ΚΑΛΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χαράλαμπου
3. ΚΑΡΑΔΗΜΑΚΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ) του Κωνσταντίνου
4. ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΟΥ ΝΑΤΕΛΑ του Μαρτίν
5. ΝΤΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σάββα
6. ΝΤΙΤΣΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Ιωάννη
7. ΠΑΣΧΑΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ
8. ΠΑΤΑΓΑ ΕΛΕΝΗ του Αποστόλου
9. ΤΖΙΤΖΙΚΑ ΜΑΡΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Ιωάννη
10. ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Βλαδίμηρου
11. ΤΣΟΥΓΑΝΤΖΑΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Ευάγγελου
12. ΦΑΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου



ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ "ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ" - ΤΖΕΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

"ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ"

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ :
ΤΖΕΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Εκλογική Περιφέρεια Θερμαϊκού

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΑΠΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝH
3. ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΖΑΠΡΙΑΝΟΥ ΜΕΡΣΙΝΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
6. ΚΙΛΙΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
7. ΚΟΥΡΟΥΠΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΜΟΥΝΤΟΥΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
9. ΜΠΑΛΑΛΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10. ΜΠΟΥΡΝΟΥΞΟΥΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
11. ΜΠΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΖΗΣΗ
12. ΝΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
13. ΠΕΣΚΟΥ ΛΕΝΚΑ του ΡΗΓΑ
14. ΠΕΤΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
15. ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΚΑΛΛΙΤΣΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
16. ΤΣΙΑΚΑΛΙΔΟΥ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
17. ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΖΩΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ
18. ΧΡΥΣΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Εκλογική Περιφέρεια Eπανομής 

1. ΒΑΡΣΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
2. ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3. ΚΟΥΚΚΑΡΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΗΤΡΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6. ΤΣΙΩΜΗ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΤΣΙΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
10. ΧΑΤΖΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Εκλογική Περιφέρεια Μηχανιώνας

1. ΓΑΛΙΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΟΣΜΑΣ του ΗΡΑΚΛΗ
3. ΚΑΝΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΑΡΓΙΟΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΚΕΠΕΛΕΚ ΓΟΥΡΤΖΙΛΙΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ (ΣΕΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ) του ΛΑΖΑΡΟΥ
7. ΜΑΝΤΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΦΟΥΛΑ) του ΗΛΙΑ
8. ΝΕΓΡΕΠΟΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
9. ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ



ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Δημοτικής Παράταξης "ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ" - ΜΩΡΑΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ


"ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ"

Υποψήφια Δήμαρχος:
ΜΩΡΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ


Υποψήφιοι   δημοτικοί σύμβουλοι:

Εκλογική Περιφέρεια  ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ

1. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3. ΖΗΣΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΖΙΩΓΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ ΕΡΩΦΙΛΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
6. ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΖΩΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
7. ΜΑΝΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
8. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΜΠΑΜΠΑΟΥΣ ΕΜMΑΝΟΥΗΛ του ΠΕΤΡΟΥ
10. ΝΙΧΩΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΠΑΝΤΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
12. ΡΟΥΣΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
13. ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14. ΤΡΟΥΛΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
15. ΤΣΑΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16. ΤΣΑΝΟΥΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
17. ΤΣΙΟΡΒΑ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
18. ΤΣΙΩΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
19. ΧΑΤΖΑΡ ΝΟΥΧΑ του ΑΜΠΝΤΑΛΛΑ


Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι
Τοπική Κοινότητα Περαίας

1. ΑΛΑΜΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΙΑΝΝΑΚΗ-ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΟΣΜΑ
3. ΔΑΒΙΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΣΑΒΒΑ
4. ΔΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΖΟΥΝΑΡΕΛΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
6. ΜΑΝΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ- ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 
7. ΜΑΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΜΠΑΜΠΛΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
10. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
11. ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ- ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
12. ΤΡΟΥΛΙΑΛΗ-ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 


Εκλογική Περιφέρεια   ΕΠΑΝΟΜΗΣ
Υποψήφιοι   δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΑΛΑΜΑΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ- ΝΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΓΚΙΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΔΕΛΙΟΤΖΑΚΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΣΙΝΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
8. ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι
Τοπική Κοινότητα Επανομής

1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΛΟΥΚΑ
2. ΚΑΤΣΙΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΟΚΚΑΛΗ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
4. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
5. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ- ΓΡΗΓΟΡΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια  ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Υποψήφιοι   δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΔΑΥΙΔ του ΚΑΧΑΜΠΕΡ
2. ΜΟΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΜΠΕΣΣΑ ΜΩΡΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΜΠΕΣΣΑΣ- ΜΩΡΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΝΟΥΒΑΚΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
7. ΤΣΟΥΓΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
8. ΧΑΡΙΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ


Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι
Τοπική Κοινότητα Μηχανιώνας

1. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
4. ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗ ΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 
6. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΦΩΤΙΑΔΟΥ – ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 


 Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι
Τοπική Κοινότητα Αγγελοχωρίου

1. ΔΗΜΑΡΕΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΑΤΖΙΑΡΗ ΣΕΡΑΦΕΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΡΕΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΤΣΙΚΑΛΑ – ΠΑΠΑΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
5. ΧΟΝΔΡΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ




ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ "ΔΡΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ" - ΧΑΤΖΗΒΑΛΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ



ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ "ΔΡΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ"

Υποψήφιος Δήμαρχος:
ΧΑΤΖΗΒΑΛΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Θερμαϊκού
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΒΑΛΑΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΒΕΛΗΜΑΧΙΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΖΕΡΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΚΑΡΤΑΔΟΥ ΜΟΡΦΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΟΛΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΚΟΥΚΟΥΡΙΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΚΥΖΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
8. ΛΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΜΑΛΤΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΜΗΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΜΠΙΤΖΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
12. ΝΙΚΙΤΙΝΑ ΛΙΑΝΑ του ΕΛΓΚΟΥΤΖΑ
13. ΠΑΝΔΙΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
14. ΣΑΛΑΧΩΡΑ – ΣΓΟΥΡΙΔΟΥ ΘΕΑΝΩ του ΦΩΤΙΟΥ
15. ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ
16. ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17. ΤΣΟΓΚΑΛΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
18. ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19. ΧΑΡΙΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας Περαίας

1. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΑΜΨΩΝ του ΙΟΡΔΑΝΗ
2. ΒΑΛΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3. ΔΕΛΑΡΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
5. ΚΛΕΙΤΣΑ ΣΑΡΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΚΡΟΥΣΤΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΛΙΑΠΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΜΑΛΑΜΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΑΡΙΟΥ
9. ΣΑΠΛΑΟΥΡΑ ΒΑΪΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΚΩΣΤΑ
10. ΣΚΑΡΤΑΔΟΥ ΗΛΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΤΖΑΝΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Eπανομής
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
3. ΓΚΑΒΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ
4. ΓΚΟΥΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΚΡΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΤΥΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


Εκλογική Περιφέρεια Μηχανιώνας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΓΚΑΒΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΝΟΝΤΑΡ
2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΓΡΑΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΚΟΛΕΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΑΒΒΑ
8. ΦΙΡΙΠΠΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ



Ανεξάρτητος συνδυασμός «ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ»
Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας Μεσημερίου

1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΠΑΥΛΟΥ
2. ΒΕΡΓΟΥ ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ συζ. ΠΑΥΣΑΝΙΑ
3. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΑΡΑΠΟΥΛΟΥΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΑΡΑΠΟΥΛΟΥΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

H Eπικεφαλής της Πλεύσης Ελευθερίας και υποψήφια Ευρωβουλευτής, Ζωή Κωνσταντοπούλου, πραγματοποίησε την κεντρική ομιλία της για τις Ευρωεκλογές μπροστά στη θάλασσα. Απευθυνόμενη σε όλους τους Έλληνες, από την Αιγείρα, την πόλη που έδωσε μια μεγάλη μάχη ζωής!




Οι απόψεις του ιστολογίου μπορεί να μην συμπίπτουν με τα περιεχόμενα του άρθρου