Articles by "ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ"
Εμφάνιση αναρτήσεων με ετικέτα ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ. Εμφάνιση όλων των αναρτήσεων

Γιατί ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ -ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ


Με την ιδιότητα του πολίτη σε μια χώρα προτεκτοράτο, με ντόπιους διεκπεραιωτές κυβερνητικούς υπαλλήλους που λειτουργούν κατ’ εντολή εξωελλαδικών κυβερνητών, θεωρώ ως διαρκή μου υποχρέωση την αντίσταση σε ότι τείνει να ισχυροποιήσει και διαιωνίσει αυτή την κατάσταση. Κίνητρο και εμπνευστή της στάσης και δράσης μου έχω το όραμα μιας καλύτερης Ελλάδας για τα παιδιά μας.

Με δεδομένη την παραπάνω αρχή, την απεριόριστη εκτίμηση στο πρόσωπο της Ζωής Κωνσταντοπούλου και στρατευμένος στην ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ από την ίδρυσή της αποδέχθηκα την τιμητική πρόταση της Προέδρου και έθεσα τον εαυτό μου στη διάθεση της ΠΛΕΥΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ για την μεγάλη μάχη των ευρωεκλογών.

Στόχος και επιδίωξή μου η αποστολή του μηνύματος καταδίκης των μνημονιακών επιλογών των δοτών κυβερνήσεων και απελευθέρωσης του ελληνικού λαού από τη μέγγενη του δανεισμού και της υποταγής.

Χρήστος Ιβάνοβιτς
Υποψήφιος Ευρωβουλευτής
ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ - ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

-------------------------------
Είμαστε τα λόγια, οι απόψεις και οι πράξεις 
μας.


Γεννήθηκα στη Θεσσαλονίκη, μεγάλωσα στα Ν. Μουδανιά Χαλκιδικής και κατοικώ τα τελευταία 25 χρόνια στον Δήμο Θερμαϊκού

Φυσικοθεραπευτής, ενεργός πολίτης και blogger.

Σπούδασα και εργάστηκα ως φυσικοθεραπευτής στον ιδιωτικό και δημόσιο τομέα.

Ενεργός σε όλες τις φάσεις του βίου μου:

· Σπουδαστής, στην ΠΑΣΠ

· Επαγγελματίας, στον Σύλλογο Φυσικοθεραπευτών ΒΕ και στο Σωματείο Εργαζομένων

· Συνεταιριστής, στον Προμηθευτικό Συνεταιρισμό Ιπποκρατείου Νοσοκομείου

· Ακτιβιστής, συμμετοχή στο κίνημα των πλατειών

Διετέλεσα:

· Ιδρυτικό στέλεχος της Ανεξάρτητης Πρωτοβουλίας Πολιτών Θερμαϊκού

· Ιδρυτικό στέλεχος και Πρόεδρος του Συνεταιρισμού Εργαζομένων Ιπποκρατείου Νοσοκομείου Θεσσαλονίκης

· Ιδρυτικό μέλος του Σκακιστικού Ομίλου Θερμαϊκού

· Πρόεδρος του Συλλόγου Φυσικοθεραπευτών Βορείου Ελλάδος

· Εκλεγμένος εκπρόσωπος εργαζομένων επί σειρά ετών στο Διοικητικό και Υπηρεσιακό Συμβούλιο Ιπποκρατείου Νοσοκομείου

Κομματική δράση

· Μέλος του ΠΑΣΟΚ μέχρι 2000.

· Ανένταχτος μέχρι το ’15.

· Μέλος του ΣΥΡΙΖΑ για λίγους μήνες και μέχρι την προδοσία του λαού αμέσως μετά το δημοψήφισμα, όταν και αποχώρησα.

· Μέλος της ΠΛΕΥΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ από την ίδρυσή της.

Παρόν

Διαχειριστής του ιστότοπου «ΑΚΤΙΒΙΣΤΗΣ»
Σήμερα το απόγευμα, Σάββατο 18/5,  κλιμάκιο της Πλεύσης Ελευθερίας με επικεφαλής την Πρόεδρό της Ζωή Κωνσταντοπούλου, συνοδευόμενη από υποψήφιους ευρωβουλευτές του συνδυασμού ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ - ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ, θα επισκεφθεί και θα μοιράσει εκλογικό υλικό και φυλλάδια με την διακήρυξη αλλά και τις θέσεις του κόμματος για την προδοτική συμφωνία των Πρεσπών στις Σέρρες και στο Κιλκίς.



Η Ζωή Κωνσταντοπούλου βρίσκεται για δεύτερη συνεχή μέρα σε νομούς της Μακεδονίας - μετά την χθεσινή επίσκεψη σε Κατερίνη και Βέροια - θέλοντας έτσι να υποδηλώσει την μεγάλη σημασία που έχει η μη αποδοχή και ακύρωση της συμφωνίας, που πλήγωσε τους Μακεδόνες και Βορειοελλαδίτες πολίτες.



Χθες το βράδυ μετά την περιοδεία παρακολούθησε την τελετή βράβευσης, στα πλαίσια αριστείας, επιστημόνων υγείας από το ΑΠΘ μεταξύ των οποίων και ο υποψήφιος Ευρωβουλευτής της Πλεύσης  επίκουρος καθηγητής ιατρικής Μιχάλης Χουρδάκης.






Οι απόψεις του ιστολογίου μπορεί να μην συμπίπτουν με τα περιεχόμενα του άρθρου
Από την Ινδία και το Ντουμπάι μέχρι την Κίνα, τη Σιγκαπούρη, 
το Μεξικό και σε πολλές άλλες χώρες ταξίδεψε, μέσα σε μία 
μόλις χρονιά, ο Επίκ. Καθηγητής Βασικής Ιατρικής 
Διατροφολογίας Μιχάλης Χουρδάκης για να μεταλαμπαδεύσει 
την επιστημονική γνώση πραγματοποιώντας 22 εισηγήσεις 
σε Διεθνή Επιστημονικά Συνέδρια και θα του απονεμηθεί 
το Βραβείο Αριστείας Διδακτικής Ικανότητας 
& Προσφοράς Εκπαιδευτικού Έργου.

Ο δικός μας Μιχάλης Χουρδάκης, 
 υποψήφιος Ευρωβουλευτής 
με την Πλεύση Ελευθερίας

Τελετή Απονομής Βραβείων Αριστείας της Κοσμητείας της Σχολής Επιστημών Υγείας του ΑΠΘ θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 17 Μαΐου 2019 και ώρα 19.30, στην Αίθουσα Τελετών της παλαιάς Φιλοσοφικής Σχολής του ΑΠΘ.

Στόχος είναι η ανάδειξη της αριστείας στο παραγόμενο εκπαιδευτικό και ερευνητικό έργο, στην καινοτομία μεθόδων και τεχνικών, η επιβράβευση καθηγητών με αναγνώριση και επιρροή πανελλήνιας και διεθνούς εμβέλειας, όπως επίσης και στελεχών της Σχολής με πολύπλευρο ιατρο-κοινωνικό έργο και προσφορά. Τα Βραβεία Αριστείας θα απονεμηθούν σε στελέχη των Τμημάτων της Ιατρικής, Κτηνιατρικής, Φαρμακευτικής και Οδοντιατρικής και εμπίπτουν στις εξής κατηγορίες:

1. Βραβεία Διακεκριμένων Επιδόσεων, παράλληλα, σε πολλούς τομείς

2. Βραβεία Διδακτικής Ικανότητας & Προσφοράς Εκπαιδευτικού Έργου

3. Βραβεία Έρευνας

4. Βραβεία Κλινικο-εργαστηριακού Έργου & Εφαρμογής Καινοτόμων Μεθόδων και Τεχνικών

5. Βραβεία Αναγνώρισης & Επιρροής

6. Βραβεία Ιατρο-κοινωνικού Έργου& Προσφοράς

7. Βραβεία Διακεκριμένων Επιδόσεων Φοιτητών και Νέων Επιστημόνων

8. Βραβεία Ποιότητας Παροχής Υπηρεσιών

Η διαδικασία ανέδειξε αρκετές περιπτώσεις εξαιρετικά υψηλών επιδόσεων. Για άλλη μια χρονιά, αγαπημένη Καθηγήτρια των φοιτητών εξελέγη η Επίκ. Καθηγήτρια Ιστολογίας-Εμβρυολογίας του Τμήματος Ιατρικής του ΑΠΘ Μαρία-Ελένη Μάνθου, που συγκέντρωσε τον μεγαλύτερο βαθμό αξιολόγησης (96,2) από προπτυχιακούς φοιτητές και θα της απονεμηθεί το Βραβείο Αριστείας Διδακτικής Ικανότητας & Προσφοράς Εκπαιδευτικού Έργου.

Από την Ινδία και το Ντουμπάι μέχρι την Κίνα, τη Σιγκαπούρη, το Μεξικό και σε πολλές άλλες χώρες ταξίδεψε, μέσα σε μία μόλις χρονιά, ο Επίκ. Καθηγητής Βασικής Ιατρικής Διατροφολογίας Μιχάλης Χουρδάκης για να μεταλαμπαδεύσει την επιστημονική γνώση πραγματοποιώντας 22 εισηγήσεις σε Διεθνή Επιστημονικά Συνέδρια και θα του απονεμηθεί το Βραβείο Αριστείας Διδακτικής Ικανότητας & Προσφοράς Εκπαιδευτικού Έργου.

Η προσέλκυση και διαχείριση από έναν μόνο Καθηγητή ερευνητικών κονδυλίων 963.929,77 ευρώ, ποσό που υπερβαίνει εκείνο που διαχειρίστηκαν συνολικά, την ίδια περίοδο, ολόκληρες Σχολές του ΑΠΘ, κατατάσσει τον Αν. Καθηγητή Πληροφορικής στην Ιατρική Εκπαίδευση Παναγιώτη Μπαμίδη στην πρώτη, με μεγάλη διαφορά, θέση, στην έρευνα. Ταυτόχρονα, ανέπτυξε πλούσια δραστηριότητα καθ’ όλη τη διάρκεια της χρονιάς και θα του απονεμηθεί Βραβείο Αριστείας Διακεκριμένων Επιδόσεων, παράλληλα, σε πολλούς τομείς

Η δημοσίευση σε διάστημα ενός μόνο έτους και από έναν μόνο Καθηγητή εργασιών σε διεθνή περιοδικά, με αθροιστικό δείκτη εμβέλειας (I.F. 306,382) πολύ μεγαλύτερο εκείνου πολλών μελών ΔΕΠ για το σύνολο της ακαδημαϊκής τους πορείας κατατάσσει τον Αν. Καθηγητή Ενδοκρινολογίας της Αναπαραγωγής Δημήτριο Γουλή στην πρώτη θέση των στελεχών με κριτήριο την απήχηση των περιοδικών στα οποία δημοσιεύθηκαν οι εργασίες τους και θα του απονεμηθεί το Βραβείο Αριστείας στην Έρευνα.

Αναδείχθηκαν πολλοί Kαθηγητές με σημαντικό κλινικό-εργαστηριακό έργο που εφάρμοσαν, για πρώτη φορά στην Ελλάδα, καινοτόμες μεθόδους και τεχνικές, όπως ο Επίκ. Καθηγητής Γενικής Χειρουργικής, Θεοδόσιος Παπαβραμίδης με τους ακαδημαϊκούς υποτρόφους Ι. Πλιάκο και Σ. Πανίδη και την υποψήφια διδάκτορα Α. Χόρτη (Εφαρμογή για πρώτη φορά στην Ελλάδα της επέμβασης “Total Endoscopic Thyroidectomy Vestibular Aproach” για τοξικό αδένωμα θυροειδή), ο Επίκ. Καθηγητής Γενικής Χειρουργικής, Γρηγόριος Χατζημαυρουδής (Εφαρμογή για πρώτη φορά στην Ελλάδα της καινοτόμου χειρουργικής τεχνικής του οπισθίου διαχωρισμού των στοιχείων των κοιλιακών τοιχωμάτων με διατομή του εγκαρσίου κοιλιακού μυός για την αντιμετώπιση μεγάλων ή περίπλοκων κοιλιοκηλών) κ.ά.

Παράλληλα, πολλοί καθηγητές μέσω των εκλογών τους σε διοικητικά συμβούλια και επιτροπές διεθνών εταιρειών και οργανώσεων ή ως στελέχη διεθνών οργανισμών και φορέων ασκούν σημαντική επιρροή στο διεθνές επιστημονικό γίγνεσθαι. Για τον λόγο αυτό, θα τους απονεμηθεί Βραβείο Αριστείας στην Αναγνώριση και Επιρροή.

Ενδεικτικά, αναφέρονται ο Αν. Καθηγητής Παθολογίας Βασίλειος Κώτσης (Πρόεδρος του «European Society of Hypertensian Working Group on Obesity, Diabetes and the High-Risk Patients»), η Αν. Καθηγήτρια Δερματολογίας-Αφροδισιολογίας Ελισάβετ Λαζαρίδου (Μέλος του Δ.Σ. της “International Dermoscopy Society”), ο Αν. Καθηγητής Νεφρολογίας Βασίλης Λιακόπουλος (Μέλος της “World Kidney Day Steering Committee” ως Εκπρόσωπος της “International Society of Nephrology”), ο Αν. Καθηγητής Πληροφορικής στην Ιατρική Εκπαίδευση Παναγιώτης Μπαμίδης (Πρόεδρος της «Society of Applied Neuroscience – SAN» και Μέλος της Ομάδας Διεθνών Συνεργατών στο «Words in the World Partnered Research Initiative»), ο Καθηγητής Περιγραφικής Ανατομικής Κωνσταντίνος Νάτσης (Μέλος του Δ.Σ. του “International Federation of Sports Medicine”), η Καθηγήτρια Ιατρικής Μικροβιολογίας Άννα Παπά-Κονιδάρη (Πρόεδρος της “International Society on Crimean - Congo Hemorrhagic Fever”), η Καθηγήτρια Φαρμακολογίας Παρασκευή Παπαϊωαννίδου (α. Μέλος του Δ.Σ. της “European Drug Utilization Re-search Group”), ο Αν. Καθηγητής Γενικής Χειρουργικής Γεώργιος Τσουλφάς (Αν. Πρόεδρος της “International Relations Committee of the American College of Surgeons”), η Επίκ. Καθηγήτρια Μοριακής Μικροβιολογίας-Ιολογίας Αγγελική Μελίδου (Expert in Influenza στο “European Centre for Disease Prevention and Control”), καθώς και ο Αν. Καθηγητής Υγιεινής και Τεχνολογίας του Γάλακτος και των Προϊόντων του Τμήματος Κτηνιατρικής Απόστολος Αγγελίδης (Contractor του “European Food Safety Authority” με ευθύνη την επικύρωση και ανάλυση δεδομένων χωρών της Ευρωπαϊκής Ένωσης σχετικά με τον επιπολασμό της Listeria monocytogenes στα τρόφιμα).

Επίσης, το Βραβείο Αναγνώρισης και Επιρροής θα απονεμηθεί στον Αν. Καθηγητή Νεφρολογίας Βασίλη Λιακόπουλο, καθώς αναγνωρίστηκε το 2018, ότι ανήκει στο 1% παγκοσμίως των κριτών εργασιών στον τομέα της Κλινικής Ιατρικής, σύμφωνα με τη βάση δεδομένων Publons Reviews.

Η εκδήλωση θα ξεκινήσει με την προσφώνηση του Κοσμήτορα της Σχολής Επιστημών Υγείας του ΑΠΘ, Καθηγητή Θεόδωρου Ι. Δαρδαβέση. Την εκδήλωση θα χαιρετίσουν ο Πρόεδρος του Τμήματος Ιατρικής, Καθηγητής Αστέριος Καραγιάννης, ο Πρόεδρος του Τμήματος Κτηνιατρικής, Καθηγητής Νίκος Παπαϊωάννου, η Πρόεδρος του Τμήματος Φαρμακευτικής, Καθηγήτρια Δήμητρα Χατζηπαύλου-Λίτινα, ο Πρόεδρος του Τμήματος Οδοντιατρικής, Καθηγητής Λάμπρος Ζουλούμης και ο Υποστράτηγος, Διοικητής της Στρατιωτικής Σχολής Αξιωματικών Σωμάτων (ΣΣΑΣ), Γεώργιος Μαντζουράνης, ενώ την έναρξη της Τελετής θα κηρύξει ο Πρύτανης του ΑΠΘ, Καθηγητής Περικλής Μήτκας. Η εκδήλωση θα πλαισιωθεί μουσικά από τη Χορωδία μαθητών της Στρατιωτικής Σχολής Αξιωματικών Σωμάτων.

πηγή

Οι απόψεις του ιστολογίου μπορεί να μην συμπίπτουν με τα περιεχόμενα του άρθρου
Τους συνδυασμούς που στηρίζει σε Δήμους και Περιφέρειες όλης της χώρας ανακοίνωσε και επίσημα ο ΣΥΡΙΖΑ. Προκλήθηκαν δε και αντιδράσεις από ορισμένους υποψηφίους που αρνήθηκαν την στήριξη και κάποιοι μάλιστα απείλησαν με μηνύσεις (εδώ).

Μεταξύ των δήμων στους οποίους ο ΣΥΡΙΖΑ παρέχει την ανοιχτή του στήριξη (και όχι την χορηγία χρίσματος, όπως χαρακτηριστικά και προφανώς υποκριτικά αναφέρεται) συμπεριλαμβάνονται οι γειτονικοί Θερμαϊκού και Θέρμης. Στον πρώτο υποστηρίζεται η υποψηφιότητα του Γιώργου Χατζηβαλάση (Δράση Πολιτών) και στον δεύτερο της Άννας Τσιφτελίδου (Παρέμβαση Πολιτών Δήμου Θέρμης). 

Η ανακοίνωση με οδηγίες προς ναυτιλομένους του ΣΥΡΙΖΑ:


«Ο ΣΥΡΙΖΑ δεν ακολούθησε τη λογική των κομματικών χρισμάτων γιατί σέβεται και πιστεύει βαθιά στις αυθεντικές αυτοδιοικητικές διεργασίες που ενθαρρύνουν την συμμετοχή των πολιτών στις τοπικές υποθέσεις και οδηγούν στη διαμόρφωση αυτοδιοικητικών σχημάτων με συγκεκριμένες θέσεις και προγράμματα για τους δήμους και τις περιφέρειες.

Πορευθήκαμε με βάση τη λογική των προγραμματικών συγκλίσεων και συμβάλαμε στη συγκρότηση ευρύτερων συνδυασμών. Οι αυτοδιοικητικές εκλογές της 26ης Μαΐου θα γίνουν για πρώτη φορά με το σύστημα της απλής αναλογικής δίνοντας το πρόκριμα για ευρύτερες συγκλίσεις και συνεργασίες, ανοίγοντας μια νέα εποχή για την Αυτοδιοίκηση, τη δημοκρατία και τη συμμετοχή των πολιτών. Στόχος μας πάντα είναι μια ισχυρή Τοπική Αυτοδιοίκηση Α’ και Β’ βαθμού.

Στη βάση αυτής της λογικής, συνεχίζει στην ανακοίνωση του, ο ΣΥΡΙΖΑ, καλούμε τους πολίτες να συμμετάσχουν ενεργά στη μάχη των αυτοδιοικητικών εκλογών και να υπερψηφίσουν τους παρακάτω αυτοδιοικητικούς σχηματισμούς.


Στον Β΄ Βαθμό Τοπικής Αυτοδιοίκησης

Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας & Θράκης: Ανεξάρτητη Ενωτική Πρωτοβουλία | Κώστας Κατσιμίγας

Περιφέρεια Αττικής: Δύναμη Ζωής | Ρένα Δούρου

Περιφέρεια Βορείου Αιγαίου: Συμπαράταξη Πολιτών Βορείου Αιγαίου | Γιάννης Σπιλάνης

Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας: Δυτική Ελλάδα – Δικαίωμα στην Πρόοδο | Απόστολος Κατσιφάρας

Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας: Ανατροπή – Δημιουργία | Θόδωρος Καρυπίδης

Περιφέρεια Ηπείρου: Κοινό των Ηπειρωτών | Γιώργιος Ζάψας

Περιφέρεια Θεσσαλίας: Η Θεσσαλία στην καρδιά μας | Νίκος Τσιλιμίγκας

Περιφέρεια Ιονίων Νήσων: ΑΝ.Α.Σ.Α. | Θεόδωρος Γαλιατσάτος

Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας: Κοιτάμε Μπροστά | Χρήστος Γιαννούλης

Περιφέρεια Κρήτης: Κρήτη η ζωή μας | Σταύρος Αρναουτάκης

Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου: Συμμαχία Νοτίου Αιγαίου | Μανώλης Γλυνός

Περιφέρεια Πελοποννήσου: Νέοι Δρόμοι για την Πελοπόννησο | Γιώργος Δέδες

Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας: Στερεά… Υπεροχής! | Δημήτρης Αναγνωστάκης

Στον Α’ Βαθμό Τοπικής Αυτοδιοίκησης

Στους μεγάλους Δήμους

Δήμος Αθηναίων: Ανοιχτή Πόλη | Νάσος Ηλιόπουλος

Δήμος Θεσσαλονίκης: Θεσσαλονίκη Μαζί | Κατερίνα Νοτοπούλου

Δήμος Πατρέων: Ώρα Πατρών | Γιώργος Ρώρος

Δήμος Πειραιώς: Πειραιάς για Όλους | Νίκος Μπελαβίλας

Δήμος Λαρισαίων: Συμπαράταξη Λαρισαίων | Απόστολος Καλογιάννης

Σε ολόκληρη την χώρα

Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας & Θράκης

Νομός Δράμας


Δήμος Δοξάτου: Πρωτοποριακός Ενωτικός Συνδυασμός | Θέμης Ζεκερίδης

Δήμος Δράμας: Πόλη και Ζωή | Κυριάκος Χαρακίδης

Δήμος Κάτω Νευροκοπίου: Κίνηση Νέων | Γιάννης Κυριακίδης

Δήμος Παρανεστίου: Ανοιχτοί Ορίζοντες | Αλίκη Σωτηριάδου

Δήμος Προσοτσάνης: Δημοτική Συνεργασία | Άγγελος Λύσσελης

Νομός Έβρου

Δήμος Αλεξανδρούπολης: Ενότητα για μια Νέα Πορεία στο Δήμο Αλεξανδρούπολης | Δημήτρης Λαζόπουλος

Δήμος Ορεστιάδας: Είναι στο Χέρι μας – Αυτόνομη Κίνηση Πολιτών Δήμου Ορεστιάδας | Σάκης Παπανδρέου

Δήμος Σαμοθράκης: Δημοτική Ενωτική Συνεργασία Σαμοθράκης | Αθανάσιος Βίτσας

Δήμος Σουφλίου: Συνεργασία – Ανάπτυξη – Συνοχή | Παναγιώτης Καλακίκος

Νομός Καβάλας

Δήμος Θάσου: Δημοτική Θασιακή Κίνηση – Πάμε μαζί | Δημήτρης Θεοδωρίδης

Δήμος Καβάλας: Συμπαράταξη πολιτών | Άρης Βέρρος

Δήμος Νέστου: Πορεία με όραμα | Ευάγγελος Τσομπανόπουλος

Δήμος Παγγαίου: Σωστή επιλογή | Βασίλης Ξουλόγης

Νομός Ξάνθης

Δήμος Αβδήρων: συνΕΡΓΑΣΙΑ | Βασίλης Τσολακίδης

Δήμος Ξάνθης: Πολίτες για την Ξάνθη | Γιώργος Χατζηθεοδώρου

Δήμος Τοπείρου: Νέα Πνοή | Άγγελος Κηλικιώτης

Νομός Ροδόπης

Δήμος Κομοτηνής: ΠΟΛΗ-τική Ανατροπή | Ελένη Λαφτσή

Δήμος Μαρωνείας – Σαπών: Ενότητα – Ελπίδα – Αλλαγή | Μιχάλης Βασιλειάδης

Περιφέρεια Αττικής
Νομός Αττικής (Βορείου Τομέα Αθηνών)


Δήμος Αγίας Παρασκευής: Νίκη Πολιτών Αγίας Παρασκευής | Γιάννης Σταθόπουλος

Δήμος Αμαρουσίου: Ενωμένο Μαρούσι | Γιώργος Καραμέρος

Δήμος Βριλησσίων: ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Δήμος Δημιουργίας | Ξένος Μανιατογιάννης

Δήμος Ηρακλείου: Δικτύου Πολιτών Ηρακλείου Αττικής | Αιμιλία Τζίβα

Δήμος Κηφισιάς: Κοινωνία Παρούσα | Αγγελική Παπάζογλου

Δήμος Λυκόβρυσης – Πεύκης: Πολίτες σε Δράση Λυκόβρυση – Πεύκη Μαζί | Ηλίας Κατσαρός

Δήμος Μεταμορφώσεως: Μαζί για την Μεταμόρφωση | Δημήτρης Πεπαρίδης

Δήμος Νέας Ιωνίας: Ενότητα για τη Νέα Ιωνία | Ηρακλής Γκότσης

Δήμος Παπάγου – Χαλαργού: #με_τον_Νικήτα | Νικήτας Κανάκης

Δήμος Πεντέλης: Νέοι Άνθρωποι – Νέα Αρχή | Αντώνης Φειδοπιάστης

Δήμος Φιλοθέης – Ψυχικού: Ενωμένη Δημαρχία Πολιτών | Νίκος Κανελλάκης

Δήμος Χαλανδρίου: ΑντίΣΤαΣΗ με τους Πολίτες του Χαλανδρίου | Σίμος Ρούσσος
Νομός Αττικής (Δυτικού Τομέα Αθηνών)

Δήμος Αγίας Βαρβάρας: Η δική μας πόλη | Γιώργος Καπλάνης

Δήμος Αγίων Αναργύρων – Καματερού: Αλληλεγγύη, η δύναμή μας | Γιώργος Κομματάς

Δήμος Αιγάλεω: Ανάπλαση Αιγάλεω | Δημήτρης Μπίρμπας

Δήμος Ιλίου: Αλληλέγγυα Πόλη – Συμμαχία για το Ίλιον | Κώστας Κάβουρας

Δήμος Περιστερίου: Ανοιχτοί Ορίζοντες για το Περιστέρι | Θανάσης Καποτάς

Δήμος Πετρουπόλεως: Ενεργοί Πολίτες – Δημοτική Κίνηση Πετρούπολης | Μανώλης Μπουσούνης

Δήμος Χαϊδαρίου: Πολίτες σε Δράση Χαϊδαρίου | Θοδωρής Σπηλιόπουλος

Νομός Αττικής (Κεντρικού Τομέα Αθηνών)

Δήμος Βύρωνος: Στάση Βύρωνα | Άκης Κατωπόδης

Δήμος Γαλατσίου: Γαλάτσι από Κοινού | Αγγέλικα Σαπουνά

Δήμος Δάφνης – Υμηττού: Πολίτες σε Κίνηση Δάφνης-Υμηττού | Όλγα Χριστινάκη

Δήμος Ζωγράφου: Μαζί για την πόλη μας | Τίνα Καφατσάκη

Δήμος Ηλιουπόλεως: ΗΛΙΟΥ-Πόλις, ανθρώπινη πόλη | Χρήστος Κοκοτίνης

Δήμος Καισαριανής: Συνεργασία Πολιτών Καισαριανής | Άννα Παραγυιού

Δήμος Φιλαδέλφειας – Χαλκηδόνος: Δύναμη Πολιτών | Άρης Βασιλόπουλος
Νομός Αττικής (Νοτίου Τομέα Αθηνών)

Δήμος Αγίου Δημητρίου: «ΜΕΤΕΧΩ» Εναλλακτική Κίνηση Πολιτών Αγίου Δημητρίου | Βασίλης Κουτσοβασίλης

Δήμος Αλίμου: Άνω – Κάτω στο Καλαμάκι | Κώστας Χαρίτος

Δήμος Γλυφάδας: Ανατροπή στην Γλυφάδα – Αγωνιστική Ριζοσπαστική Συνεργασία | Τάσος Ταστάνης

Δήμος Ελληνικού – Αργυρούπολης: Δημοκρατική Συν-Πόρευση | Θοδωρής Μπούφης

Δήμος Καλλιθέας: Προοδευτική Ενότητα Καλλιθέας | Θοδωρής Ψαλιδόπουλος

Δήμος Μοσχάτου – Ταύρου: Πολίτες σε Δράση για την Ανατροπή | Μπάμπης Μπιλίνης

Δήμος Νέας Σμύρνης: Στροφή Νέας Σμύρνης | Θέμης Παυλόπουλος

Δήμος Παλαιού Φαλήρου: Ριζοσπαστική Αυτοδιοικητική Κίνηση Παλαιού Φαλήρου – Πόλη για όλες & όλους | Κώστας Μερκουράκης
Νομός Αττικής (Ανατολικής Αττικής)

Δήμος Αχαρνών: Αχαρνείς – Μαζί Μπορούμε | Οδυσσέας Καμπόλης

Δήμος Βάρης – Βούλας – Βουλιαγμένης: Ριζοσπαστική Κίνηση Πολιτών – Ρι.Κι.Π | Θάνος Ματόπουλος

Δήμος Διονύσου: Μαζί για τον Διόνυσο | Νίκος Κλήμης

Δήμος Κρωπίας: Αλλάζουμε | Διονύσης Κερασιώτης

Δήμος Λαυρεωτικής: Δημοτική Καινοτομία | Δημήτρης Λουκάς

Δήμος Μαραθώνος: Πορεία Πράξης | Στέργιος Τσίρκας

Δήμος Μαρκοπούλου Μεσογαίας: Ενωμένοι Μπορούμε | Γιάννης Πολίτης

Δήμος Παιανίας: Το Αύριο στα Χέρια μας | Κωνσταντίνος Μπουλμέτης

Δήμος Παλλήνης: Εμείς, η πόλη μας | Ειρήνη Κουνενάκη

Δήμος Ραφήνας – Πικερμίου: Σύγχρονη Πολιτεία – Συνεργασία Ενεργών Πολιτών | Ευάγγελος Μπουρνούς

Δήμος Σαρωνικού: Σαρωνικός Συνεργασία | Πέτρος Φιλίππου

Δήμος Σπάτων – Αρτέμιδος: Προοδευτική Συνεργασία Πολιτών | Φίλιππος Αργυρός

Δήμος Ωρωπού: Συνεργασία Ευθύνης | Γιώργος Γιασημάκης
Νομός Αττικής (Δυτικής Αττικής)

Δήμος Ασπροπύργου: Ασπρόπυργος – Αναγέννηση Τώρα | Αγησίλαος Τσίγκος

Δήμος Ελευσίνας: Ενωτικός Συνδυασμός Ελευσίνας – Μαγούλας | Γιώργος Τσουκαλάς

Δήμος Μεγαρέων: Τώρα | Γιώργος Μπερδελής


Νομός Αττικής (Πειραιώς)

Δήμος Κερατσινίου – Δραπετσώνας: Άλλος Δρόμος | Χρήστος Βρεττάκος

Δήμος Κορυδαλλού: Πολίτες για τον Κορυδαλλό | Σταύρος Κασιμάτης

Δήμος Νικαίας – Αγίου Ιωάννη Ρέντη: Κίνηση Πολιτών Νίκαιας – Ρέντη | Γιώργος Ιωακειμίδης

Δήμος Περάματος: Μαζί για την Ανατροπή | Γιάννης Λαγουδάκης
Νομός Αττικής (Νήσων)

Δήμος Αίγινας: Αλλαγή πορείας για την Αίγινα | Παντελής Μεθενίτης

Δήμος Κυθήρων: Κύθηρα Αντικύθηρα Μένουμε εδώ | Δημήτρης Κοντολέων

Δήμος Σαλαμίνας: Βήμα στους Πολίτες | Θρασύβουλος Μπάγιος

Περιφέρεια Βορείου Αιγαίου
Νομός Λέσβου


Δήμος Δυτικής Λέσβου: Συνεργασία Δυτικής Λέσβου | Ζαφείρης Στρατής

Δήμος Λήμνου: Συμμαχία Παλλημνιακής Ανάπτυξης | Χαριτίνη Φωτοπούλου

Δήμος Μυτιλήνης: Με Πυξίδα τον Πολίτη | Εριφύλη Χιωτέλλη
Νομός Σάμου

Δήμος Ανατολικής Σάμου: Η Σάμος αλλάΖΕΙ | Νίκος Ζάχαρης
Νομός Χίου

Δήμος Οινουσσών: Οραμα δημιουργίας για την Αιγνούσσα | Μιχάλης Μαγγανάς

Δήμος Χίου: Δίκτυο Πολιτών Χίου | Μανώλης Στάθης

Δήμος Ψαρών: Ψαρά Νέα Εποχή | Κώστας Βρατσάνος

Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας
Νομός Αιτωλοακαρνανίας


Δήμος Αγρινίου: Ανεξάρτητη Ενωτική Πρωτοβουλία | Σταύρος Καμμένος

Δήμος Άκτιου – Βόνιτσας: Συμφωνία Ελπίδας | Δημήτρης Μασούρας

Δήμος Αμφιλοχίας: Ανεξάρτητη Δημοτική Συνεργασία | Μάρκος Βασίλας

Δήμος Θέρμου: Αλλαγή Πορείας | Κώστας Κουβαράς

Δήμος Ιεράς Πόλης Μεσολογγίου: Συμμαχία για το μέλλον | Παντελής Σκαρμούτσος

Δήμος Ναυπακτίας: Η Ναυπακτία αλλάΖΕΙ | Παναγιώτης Λουκόπουλος

Δήμος Ξηρομέρου: ΞΗΡΟΜΕΡΟ – Δύναμη ελπίδας. Ανατροπή τώρα | Γιάννης Τριανταφυλλάκης
Νομός Αχαΐας

Δήμος Αιγιαλείας: Αιγιάλεια Τώρα | Δημήτρης Καλογερόπουλος
Νομός Ηλείας

Δήμος Ανδρίτσαινας – Κρεστένων: Επιλογή Ευθύνης | Τάκης Δημητρουλόπουλος

Δήμος Αρχαίας Ολυμπίας: Ολυμπία – Νέα Αρχή | Γιώργος Γεωργιόπουλος

Δήμος Ήλιδας: Ήλιδα – Νέα Γενιά Ιδεών | Δημήτρης Κράλλης

Δήμος Πύργου: Πύργος – Έργο πολιτών | Αντώνης Καράμπελας

Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας
Νομός Γρεβενών


Δήμος Δεσκάτης: Δημοτική Ενωτική Κίνηση | Δημήτρης Κορδίλας
Νομός Καστοριάς

Δήμος Άργους Ορεστικού: Προτεραιότητα στον πολίτη | Παναγιώτης Κεπαπτσόγλου

Δήμος Καστοριάς: Τελευταία ευκαιρία | Αλέξανδρος Ταμήλιας

Δήμος Νεστορίου: Πρωτοβουλία για τον Δήμο Νεστορίου | Χρήστος Γκοσλιόπουλος

Νομός Κοζάνης

Δήμος Βελβεντού: Βελβεντό – Ενωμένο Δυνατό | Μανώλης Στεργίου

Δήμος Εορδαίας: Με το βλέμμα στο μέλλον | Στάθης Κοκκινίδης

Δήμος Κοζάνης: Κοζάνη – Τόπος να ζεις | Λευτέρης Ιωαννίδης

Νομός Φλώρινας

Δήμος Αμυνταίου: Με συνέπεια και στο αύριο | Κώστας Θεοδωρίδης

Δήμος Πρεσπών: Όλοι μαζί για την Πρέσπα | Παναγιώτης Πασχαλίδης

Δήμος Φλώρινας: Δημιουργική Πορεία – Κοινωνική Συνεργασία | Στέφανος Μπίρος

Περιφέρεια Ηπείρου
Νομός Άρτας


Δήμος Αρταίων: Δημοτική Αναγέννηση | Τζένη Ταπραντζή – Κοίλια

Δήμος Κεντρικών Τζουμέρκων: Προοδευτική Συνεργασία Αλλαγής | Παναγιώτης Σκαλτσογιάννης
Νομός Θεσπρωτίας

Δήμος Ηγουμενίτσας: Αλλαγή πορείας | Θωμάς Δημητρίου

Δήμος Σουλίου: Δύναμη Ελπίδας | Νίκος Γώγος

Δήμος Φιλιατών: ΜΑΖΙ | Δημήτρης Σκεύης

Νομός Ιωαννίνων

Δήμος Ζίτσας: Αυτοδιοικητική Συνεργασία | Βασίλης Γαρδίκος

Δήμος Ιωαννιτών: Γιάννενα – Πολίτες για την Ανατροπή | Λάζαρος Νάτσης

Δήμος Κόνιτσας: Ο Τόπος που θέλω να ΖΩ | Βασίλης Σπανός

Δήμος Πωγωνίου: Συμμαχία πολιτών για το Πωγωνι | Σταύρος Ζηκόπουλος

Νομός Πρέβεζας

Δήμος Πάργας: Νέο ξεκίνημα | Νίκος Ζαχαριάς

Δήμος Πρέβεζας: Στροφή στο Μέλλον | Ευκλείδης Φονταράς
Περιφέρεια Θεσσαλίας

Νομός Καρδίτσας

Δήμος Αργιθέας: Αργιθέα – Νέα Εποχή | Ανδρέας Στεργίου

Δήμος Καρδίτσας: Ανεξάρτητη Προοδευτική Συμμαχία Πολιτών Καρδίτσας | Φώτης Αλεξάκος

Δήμος Λίμνης Πλαστήρα: Νέοι Ορίζοντες | Παναγιώτης Νάνος

Δήμος Μουζακίου: Ενωτική Πρωτοβουλία | Παρασκευή Ντούρβα

Δήμος Παλαμά: Συμμαχία Ανασυγκρότησης Δήμου Παλαμά | Γιώργος Σακελλαρίου

Δήμος Σοφάδων: Δύναμη Ευθύνης | Χαράλαμπος Παπαδόπουλος

Νομός Λάρισας

Δήμος Αγιάς: Προοδευτική Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση Αγιάς | Αντώνης Γκουντάρας

Δήμος Ελασσόνας: Ένας Δήμος για Όλους | Δημήτρης Καρανίκας

Δήμος Κιλελέρ: Ενωμένο Κιλελέρ | Θανάσης Μούσιος

Δήμος Τεμπών: Συνεργασία για Πορεία Ανάπτυξης | Κώστας Κολλάτος

Δήμος Τυρνάβου: Συν Πολιτεία | Παναγιώτης Σαρχώσης

Δήμος Φαρσάλων: Νέα Εποχή | Βαγγέλης Δημητρακόπουλος

Νομός Μαγνησίας

Δήμος Αλμυρού: Δημοτική Πρωτοβουλία | Βαγγέλης Χατζηκυριάκος

Δήμος Βόλου: Μαζί για τον Βόλο | Ιάσονας Αποστολάκης

Δήμος Ζαγοράς – Μουρεσίου: Κίνηση Ενότητας | Μαρία Σαμαρά

Δήμος Νοτίου Πηλίου: Αδέσμευτη Αυτοδιοικητική Πρωτοβουλία Ν. Πηλίου | Μιλτιάδης Παπαδημητρίου

Δήμος Σκοπέλου: ΣΚΟΠΕΛΟΣ όλοι μαζί | Δημήτρης Ευσταθίου
Νομός Τρικάλων

Δήμος Μετεώρων: Νέο ξεκίνημα – Ανεξάρτητος Δήμος | Θοδωρής Αλέκος

Δήμος Τρικκαίων: Μαζί για τα Τρίκαλα | Κώστας Κρεμμύδας

Δήμος Φαρκαδόνας: Ο Τόπος μας Αύριο – Ανεξάρτητη Αυτοδιοικητική Κίνηση | Ελένη Χαλβατζά
Περιφέρεια Ιονίων Νήσων

Νομός Ζακύνθου

Δήμος Ζακύνθου: Ζάκυνθος, Ανατροπή – Αναγέννηση | Αντώνης Κασσιμάτης
Νομός Κέρκυρας

Δήμος Βόρειας Κέρκυρας: Βορράς Επανίδρυση | Σπύρος Βάρελης

Δήμος Νότιας Κέρκυρας: Δημοκρατική Συνεργασία για το Νότο | Νίκος Γκούσης

Δήμος Παξών: Παξοί: Πορεία προς το Μέλλον | Θανάσης Κάγκας

Νομός Κεφαλληνίας

Δήμος Αργοστολίου: Για την Επόμενη Μέρα | Γεράσιμος Φόρτες

Δήμος Ιθάκης: Βήμα Μπροστά | Διονύσιος Στανίτσας

Δήμος Σάμης: Δημοτική Αναγέννηση | Μάκης Μονιάς

Νομός Λευκάδας

Δήμος Λευκάδος: Όλοι για τη Λευκάδα | Κωνσταντίνος Δρακονταειδής

Δήμος Μεγανησίου: Ενωτική Αναγέννηση | Κατερίνα Καββαδά
Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας

Νομός Ημαθίας


Δήμος Αλεξάνδρειας: Αξίζουμε Καλύτερα | Κώστας Ναλμπάντης

Δήμος Βέροιας: Προτεραιότητα στον Πολίτη | Αντώνης Μαρκούλης

Δήμος Ηρωικής Πόλεως Νάουσας: Δύναμη δημιουργίας | Ίλια Ιωσηφίδου

Νομός Θεσσαλονίκης Α΄

Δήμος Αμπελοκήπων – Μενεμένης: Πολίτες σε Δράση για την Ανατροπή | Γιώργος Κυριλλίδης

Δήμος Καλαμαριάς: Καλαμαριά αλλιώς | Δημήτρης Αρκούδης

Δήμος Κορδελιού – Ευόσμου: Συμμαχία Πολιτών Δήμου Κορδελιού Ευόσμου | Νίκος Ζυγάς

Δήμος Νέαπολης – Συκεών: Άλμα στο Μέλλον | Λάζαρος Ωραιόπουλος

Δήμος Παύλου Μελά: Πόλη Μπροστά | Σίσσυ Φραγκοπούλου

Νομός Θεσσαλονίκης Β΄

Δήμος Δέλτα: Επανεκκίνηση | Γιάννης Ιωαννίδης

Δήμος Θερμαϊκού: Δράση Πολιτών | Γιώργος Χατζηβαλάσης

Δήμος Θέρμης: Παρέμβαση Πολιτών Δήμου Θέρμης | Άννα Τσιφτελίδου

Δήμος Λαγκαδά: Ενεργός Δημότης | Μαρκέλλα Ταυρίδου

Δήμος Πυλαίας – Χορτιάτη: Δύναμη Αλλαγής | Γιώργος Αντωνόπουλος

Δήμος Χαλκηδόνος: Ενεργοί Δημότες Χαλκηδόνας | Μηνάς Μηντζαρίδης

Δήμος Ωραιοκάστρου: Αλληλεγγύη – Ανατροπή | Γρηγόρης Εδιρνέλης

Νομός Κιλκίς

Δήμος Κιλκίς: Συμμετέχω – Ο Δήμος στα χέρια του Πολίτη | Δημήτρης Αγαθόπουλος
Νομός Πέλλης

Δήμος Αλμωπίας: Ενωμένοι για την Αλμωπία | Σάκης Χατζηδημητρίου

Δήμος Έδεσσας: Κοινωνία σε Κίνηση | Γιάννης Τσεπκεντζής

Δήμος Πέλλας: Δημοτική Επανίδρυση Πέλλας | Ηλίας Θεοδωρίδης

Δήμος Σκύδρας: Ο Δήμος στους Δημότες | Μιχάλης Καραγιάννης

Νομός Πιερίας
Δήμος Δίου – Ολύμπου: Συμπολιτεία | Αστέριος Φαρμάκης

Δήμος Κατερίνης: Ανανέωση τώρα | Γιώργος Νταντάμης

Δήμος Πύδνας – Κολινδρού: Ανεξάρτητη Κίνηση Πολιτών Βόρειας Πιερίας | Βαγγέλης Λαγδάρης

Νομός Σερρών

Δήμος Αμφίπολης: Ο Δήμος Αμφίπολης ΜΠΡΟΣΤΑ | Πέτρος Πετρίδης

Δήμος Βισαλτίας: Βισαλτίας Τόπος | Τιμοθέα Ρακιτζή

Δήμος Νέας Ζίχνης: Αγωνιστική Κίνηση | Γιώργος Ντώνες

Δήμος Σερρών: Δύναμη Πολιτών | Αριάδνη Παπαφωτίου

Δήμος Σιντικής: Νέοι Ορίζοντες για την Σιντική | Όλγα Φυταγκουρίδου

Νομός Χαλκιδικής

Δήμος Αριστοτέλη: Ισχυρός Αριστοτέλης | Αργύρης Τσακνής

Δήμος Νέας Προποντίδας: Η άλλη λύση – Κίνηση Δημοκρατών Πολιτών | Θεοδώρα Μαυρομιχάλη – Κουγιώνη

Δήμος Πολυγύρου: Συνεργασία πολιτών | Δημήτρης Κυργιαφίνης

Δήμος Σιθωνίας: Όραμα – Δημιουργία – Προοπτική | Θανάσης Ξανθόπουλος
Περιφέρεια Κρήτης

Νομός Ηρακλείου

Δήμος Αρχανών – Αστερουσίων: Πολιτών Αυτοδιοίκηση – Κοινή Πορεία | Μανώλης Κοκοσάλης

Δήμος Βιάννου: Βιάννος, Πάμε Μπροστά | Μηνάς Σταυρακάκης

Δήμος Μαλεβιζίου: Το Μαλεβίζι Μπορεί | Μενέλαος Μποκέας

Δήμος Μινώα Πεδιάδας: Μινώα Πεδιάδας – Τόπος με μέλλον | Ζαχαρίας Καλογεράκης

Δήμος Φαιστού: Φαιστού Συμπόρευση – Δήμος για Όλους | Γιάννης Νικολακάκης

Δήμος Χερσονήσου: Δύναμη Δημιουργίας | Μανόλης Διαμαντάκης

Νομός Λασιθίου

Δήμος Αγίου Νικολάου: ΑλλάΖουμε τον Δήμο | Νίκος Κοκκίνης

Δήμος Ιεράπετρας: Μαζί αλλάζουμε την Ιεράπετρα | Αργύρης Πανταζής

Δήμος Οροπεδίου Λασιθίου: Λασιθιώτικο Κάλεσμα | Γιάννης Στεφανάκης

Δήμος Σητείας: Μαζί στο Αύριο | Νίκος Καραμανωλάκης

Νομός Ρεθύμνης

Δήμος Αγίου Βασιλείου: Κοινή πορεία στο μέλλον | Γιάννης Ταταράκης

Δήμος Αμαρίου: Νέα Κίνηση Αμαρίου | Κωστής Κουτελιδάκης

Δήμος Ανωγείων: Δημοτική Προοδευτική Κίνηση | Μανώλης Καλλέργης

Δήμος Μυλοποτάμου: Αλλαγή στον Μυλοπόταμο | Γιώργος Παπακωνσταντής

Δήμος Ρεθύμνης: Οι πολίτες μπροστά – Ένας δήμος για όλους | Θωμάς Κρεβετζάκης

Νομός Χανίων

Δήμος Αποκορώνου: Αποκόρωνας – Ενότητα, Ελπίδα & Προοπτική | Σταμάτης Σγουράκης

Δήμος Γαύδου: Αλληλέγγυοι Πολίτες Γαύδου | Ευαγγελία Καλλινίκου

Δήμος Καντάνου – Σέλινου: Συνεργασία για το Σέλινο | Αντώνης Περράκης

Δήμος Πλατανιά: Αυτοδιοικητική Συνεργασία Πολιτών | Γιάννης Μαλανδράκης

Δήμος Χανίων: Πρωτοβουλία Πολιτών – Πρώτα ο Άνθρωπος | Γιάννης Σαρρής

Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου
Νομός Δωδεκανήσου (ΚΩΣ)


Δήμος Αστυπάλαιας: Συνεργασία Πολιτών Αστυπάλαιας | Νικόλαος Κομηνέας

Δήμος Καλυμνίων: Νέα Κάλυμνος | Γιάννης Γαλούζης

Δήμος Κω: Ισχυρή Κως | Θεοδόσης Νικηταράς

Δήμος Λέρου: Λέρος – Το μέλλον σου ανήκει | Γιάννης Σοροκάκης

Δήμος Νισύρου: Πατριωτική Ενωτική Κίνηση Αναγέννησης της Νισύρου | Χριστοφής Κορωναίος

Δήμος Πάτμου: Π.Α.Τ.Μ.Ο.Σ. Προοπτική Ανάπτυξης Τώρα Με Όραμα και Σύνεση | Γρηγόρης Στόικος

Νομός Δωδεκανήσου (ΡΟΔΟΣ)

Δήμος Κάσου: Άνεμος Ελπίδας | Μανόλης Νικολάκης

Δήμος Ρόδου: Νέα Μέρα – Ροδίων Όραμα | Στράτος Καρίκης

Δήμος Τήλου: Τήλος Μαζί – Νέα Πορεία | Μαρία Κάμμα – Αλειφέρη

Δήμος Χάλκης: Νέα εποχή για τη Χάλκη | Μιχάλης Σταματιάδης

Νομός Κυκλάδων

Δήμος Άνδρου: Η Άνδρος της ζωής μας | Γιάννης Καπάκης

Δήμος Θήρας: Μαζί Αλλάζουμε… Σαντορίνη Θηρασία | Άγγελος Ρούσσος

Δήμος Ιητών: ΙΟΣ – Η Επόμενη Μέρα | Γκίκας Γκίκας

Δήμος Μήλου: Μήλος για Όλους | Μανώλης Μικέλης

Δήμος Μυκόνου: Μαζί για τη Μύκονο | Ντίνα Σαμψούνη

Δήμος Νάξου & Μικρών Κυκλάδων: Μαζί Αλλάζουμε | Λεονάρδος Χατζηανδρέου

Δήμος Σύρου – Ερμούπολης: Ανοιχτοί Ορίζοντες για τη Σύρο | Νίκος Λειβαδάρας

Δήμος Φολεγάνδρου: Φολέγανδρος – Η Δύναμη στους Πολίτες | Μαρία Τίλλα – Μπαλλή

Περιφέρεια Πελοποννήσου
Νομός Αργολίδας


Δήμος Άργους – Μυκηνών: Νέα Αρχή | Γιώργος Πανοβράκος

Δήμος Επιδαύρου: Δύναμη Προοπτικής | Τάσος Χρόνης

Δήμος Ερμιονίδας: Νέα Δυναμική Πορεία Ερμιονίδας | Τάσος Τόκας

Δήμος Ναυπλιέων: Ναυπλία Πρωτεύουσα | Τάσος Σαλεσιώτης

Νομός Αρκαδίας


Δήμος Βόρειας Κυνουρίας: Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση Πολιτών | Παναγιώτης Μαντάς

Δήμος Γόρτυνος: Ενώνουμε τη Γορτυνία – Ανεξάρτητη Αυτοδιοικητική Πρωτοβουλία | Ευστάθιος Κούλης

Δήμος Νότιας Κυνουρίας: Φιλόδημοι Πολίτες | Γιάννης Μαρνέρης

Δήμος Τρίπολης: Τρίπολη – Πρωτεύουσα του Μοριά | Δημήτρης Παυλής

Νομός Κορινθίας

Δήμος Βέλου – Βόχας: Το μέλλον σήμερα | Λεωνίδας Στεργιόπουλος

Δήμος Κορινθίων: Κίνηση Εμπρός | Μάριος Ασημακόπουλος

Δήμος Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγ. Θεοδώρων: Επιλογή Ευθύνης | Κωστής Ζερβός

Δήμος Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης: Ενεργοί Δημότες Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης | Επαμεινώνδας Κατσούλας

Νομός Λακωνίας

Δήμος Ανατολικής Μάνης: Ενωτική Κίνηση Μάνης | Τζανέτος Φιλιππάκος

Δήμος Ελαφονήσου: Αλλαγή και Δημιουργία | Έφη Λιάρου

Δήμος Ευρώτα: Νέο Ξεκίνημα – Αλλαγή – Ανατροπή | Δήμος Νταλιάνης

Δήμος Μονεμβασίας: Οι Δημότες Μπροστά | Παναγιώτης Νικολινάκος

Δήμος Σπάρτης: Δημοτική Ενωτική Κίνηση Σπάρτης | Βαγγέλης Βαλιώτης

Νομός Μεσσηνίας

Δήμος Δυτικής Μάνης: Νίκη | Παναγιώτης Μπασάκος

Δήμος Καλαμάτας: Ανοιχτός Δήμος – Ενεργοί Πολίτες | Μανώλης Μάκαρης

Δήμος Μεσσήνης: Αδέσμευτη Κίνηση Πολιτών | Γιώργος Τσώνης

Δήμος Πύλου – Νέστορος: Κοινωνία σε Κίνηση | Ηλίας Κανάκης

Δήμος Τριφυλίας: Επομένη μέρα για την Τριφυλία | Σωτήρης Μπακούρος

Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας
Νομός Βοιωτίας


Δήμος Αλιάρτου – Θεσπιέων: Πρώτα ο Δημότης | Γιώργος Αραπίτσας

Δήμος Θηβαίων: Δημοτική Συνεργασία Ευθύνης | Ηλίας Τραμπάκουλος

Δήμος Λεβαδέων: Δυναμική Αυτοδιοικητική Συνεργασία | Γιώτα Πούλου

Δήμος Ορχομενού: Δύναμη Ανατροπής | Πρόδρομος Εμμανουηλίδης
Νομός Εύβοιας

Δήμος Διρφύων – Μεσσαπίων: ΔΗΜ.Ο.Σ | Γιώργος Ψαθάς

Δήμος Ιστιαίας – Αιδηψού: Πρόταση Ουσίας | Ασπασία Μιμούση

Δήμος Καρύστου: Προχωράμε μαζί | Λευτέρης Ραβιόλος

Δήμος Κύμης – Αλιβερίου: Δήμος για όλους | Αλεξάνδρα Θαλασσινού

Δήμος Μαντουδίου – Λίμνης – Αγίας Άννας: Ώρα Ανόδου | Γεώργιος Τσαπουρνιώτης

Δήμος Σκύρου: Σκύρος – Όραμα και Δημιουργία | Γιώργος Λαμπαθάκης

Δήμος Χαλκιδέων: Δήμος Χαλκιδέων για Όλους | Τάσος Καλαθέρης

Νομός Ευρυτανίας

Δήμος Καρπενησίου: Αλλαγής Πορείας 2020 – Δημοτική Κίνηση Καρπενησίου | Δημήτρης Λερογιάννης

Νομός Φθιώτιδος

Δήμος Αμφίκλειας – Ελάτειας: Ένας Δήμος… Ένα Μέλλον | Αθανασία Στιβακτή

Δήμος Λαμιέων: Λαμία στο Κέντρο | Παναγιώτης Στασινός

Δήμος Μακρακώμης: Ανεξάρτητη Δημιουργική Συνεργασία | Θύμιος Παπαευθυμίου

Δήμος Μώλου – Αγίου Κωνσταντίνου: ΑλλάΖΟΥΜΕ Μαζί | Δημήτρης Παπαναγιώτου

Δήμος Στυλίδος: Μαζί Μπορούμε | Γιάννης Αποστόλου

Νομός Φωκίδας

Δήμος Δωρίδος: Όραμα για την Δωρίδα | Θάνος Ασημάκης



Οι απόψεις του ιστολογίου μπορεί να μην συμπίπτουν με τα περιεχόμενα του άρθρου

Ολοκληρώθηκαν σήμερα οι προγραμματισμένες εργασίες  από την Πρωτοβάθμια Σχολική Επιτροπή του Δήμου Θερμαϊκού σε τέσσερα Νηπιαγωγεία της Νέας Μηχανιώνας και της Κερασιάς.


Αντώνης Ζαβέρκος
Ο δραστήριος, λιγόλογος και επιτυχημένος Πρόεδρος της Πρωτοβάθμιας Σχολικής Επιτροπής Αντώνης Ζαβέρκος δείχνει να συνεχίζει με επιτυχία τις παρεμβάσεις του με την απαραίτητη και αναγκαία συνεργασία με τους διευθυντές των σχολικών μονάδων.

Οι αύλειοι χώροι τεσσάρων Νηπιαγωγείων μας "ντύθηκαν" με τάπητες ασφαλείας και συνθετικό ειδικό χλοοτάπητα ώστε   να μπορούν να παίζουν τα παιδιά μας με άνεση και ασφάλεια.

Πρόκειται για παρεμβάσεις στο 2ο Νηπιαγωγείο Μηχανιώνας, 3ο Νηπιαγωγείο Μηχανιώνας, Νηπιαγωγείο Κερασιάς και Ειδικό Σχολείο Κερασιάς.

Να σημειώσουμε για τον φίλο Πρόεδρο Αντώνη Ζαβέρκο πως η δουλειά που έχει να επιδείξει είναι διαχρονική και συστηματική και ΑΜΙΣΘΗ, φροντίζοντας για την αναβάθμιση των σχολικών μονάδων και κερδίζοντας την εμπιστοσύνη των διευθυντών των Σχολείων.




Ο Αντώνης είναι  γνωστός φιλόζωος της περιοχής μας, με καθημερινή παροχή τροφής σε αδέσποτα



Οι απόψεις του ιστολογίου μπορεί να μην συμπίπτουν με τα περιεχόμενα του άρθρου
Κατατέθηκαν κι ελέγχθηκαν οι υποψήφιοι των 8   συνδυασμών που διεκδικούν την ψήφο των δημοτών στον Δήμο Θερμαϊκού.
Δείτε όλα τα ψηφοδέλτια όπως απαρτίζονται, από τους επικεφαλής, τους δημοτικούς και τους τοπικούς συμβούλους:



ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ - Γιάννης Μαυρομάτης

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Δημοτικής Παράταξης "ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ" - ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Υποψήφιος Δήμαρχος: ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Δημοτική Ενότητα Θερμαϊκού

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι:

ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΕΛΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΙΟΥΛΔΟΥΡΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΕΡΚΕΚΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΑΖΟΥΛΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΚΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΑΛΛΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΕΝΕΔΙΚΤΟΥ
ΚΑΡΙΩΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΟΛΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
ΛΙΓΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΜΗΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΠΙΡΟΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΟΤΣΗ (ΦΥΝΤΙΚΑΚΗ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΤΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΝΤΑΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΠΑΡΛΑΠΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΤΑΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΕΡΜΕΝΙΔΟΥ ΤΑΜΑΡΑ (ΜΑΡΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
XΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (ΜΟΥΤΑΦΗ) ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
PERRONE (ΚΑΖΑΝΑ) LUKIA του ANIELO


Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

Τοπική Κοινότητα Αγίας Τριάδας

ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΓΚΕΡΕΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΓΑΛΑΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΔΙΓΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΖΑΠΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΜΑΚΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΣΟΥΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Νέων Επιβατών

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΗΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΚΕΡΑΜΙΔΑ-ΚΕΡΑΜΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ (TΕΡΨΗ) του ΟΔΥΣΣΕΑ
ΛΑΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΑ
ΜΑΛΤΗ ΖΩΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΡΟΥΦΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΕΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΤΖΙΑΜΙΧΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Περαίας

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΝΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΑΡΓΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΟΛΥ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΤΣΙΚΑ ΞΥΝΙΑ ΕΥΠΡΑΞΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΘΕΟΧΑΡΗ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


Δημοτική Ενότητα Επανομής

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι:

ΑΣΗΜΑΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΙΑΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΝΙΚΟΥ
ΖΑΒΕΡΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΙΑΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΟΥΛΙΑΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΠΑΛΑΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΟΥΧΟΥΝΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΠΑΤΤΗ) του ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΟΥ ΕΤΕΡΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

Τοπική Κοινότητα Επανομής

ΓΙΑΜΟΥΣΤΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΔΕΛΗ ΦΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΚΑΝΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΑΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΝΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΠΕΤΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΣΤΡΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΧΑΡΔΑΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ


Τοπική Κοινότητα Μεσημερίου

ΕΚΙΝΤΖΙΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΙΚΤΩΡΑ
ΣΕΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
ΤΣΑΜΑΣΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Μηχανιώνας

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι:

ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
ΠΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ (ΘΡΑΣΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΣΑΜΑΚΟΒΛΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
ΣΒΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΤΖΟΥΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΦΩΤΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
ΧΑΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΦΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΧΡΥΣΑΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

Τοπική Κοινότητα Νέας Μηχανιώνας

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΜΗΝΑ
ΚΑΛΦΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΙΝΔΕΡΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ (ΣΤΑΜΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΥΒΑΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΟΪΔΑΝΗ ΑΛΕΞΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΒΡΑΑΜ
ΤΑΒΑΓΕΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

Τοπική Κοινότητα Νέας Κερασιάς

ΒΕΝΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΓΓΕΛΗ
ΔΩΡΟΔΟΥΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΥΤΛΟΥΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΛΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ
ΜΑΝΤΖΑΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΣΟΥΛΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Αγγελοχωρίου

ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΜΕΪΜΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΞΑΚΟΥΣΤΟΥ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΡΕΤΣΕΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΣΚΛΑΒΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ



ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Δημοτικής Παράταξης "ΘΕΡΜΑγΙΚΟΣ" - ΤΣΑΜΑΣΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


Δημοτική Παράταξη: ΘΕΡΜΑγΙΚΟΣ

Υποψήφιος Δήμαρχος:
ΤΣΑΜΑΣΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δημοτική Ενότητα Θερμαϊκού

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι:

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
ΒΕΡΓΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΕΣΤΗ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ
ΒΟΥΖΙΚΑ ΖΩΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΓΡΑΤΣΩΝΙΔΟΥ ΦΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΗΜΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΟΛΙΑΝΙΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΖΑΡΙΦΕ ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΖΩΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΖΗΦΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΑΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΛΑΛΙ του ΝΤΑΡΤΣΟ
ΚΑΣΑΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΟΥΣΟΥΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΟΥΣΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΠΑΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΡΙΣΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΣΟΧΑΚΙΑΝ ΣΠΑΡΤΑΚ του ΤΖΟΝΙΚ
ΤΡΟΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΦΩΤΟ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΑΚ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

Τοπική Κοινότητα Αγίας Τριάδας

ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΙΟΡΔΑΝΑ (ΑΝΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΥΛΩΝΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΡΑΣΧΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Τοπική Κοινότητα Νέων Επιβατών

ΚΟΡΙΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΥΚΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΓΚΡΟΥΝΤΡΟΥΝ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΧΟΪΤΣ
ΜΙΣΗΧΡΟΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΖΗΣΗ
ΠΛΑΚΟΤΑΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΧΑΡΜΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ

Τοπική Κοινότητα Περαίας

ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΔΙΟΓΕΝΗ
ΒΑΒΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΑΒΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΙΣΑΑΚ
ΖΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΠΥΛΟ
ΚΑΖΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ(ΔΑΚΗΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΡΑΓΚΕΝΤΣΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΑΛΙΚ του ΑΛΜΠΕΡΤ
ΚΟΥΛΚΟΥΔΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΑΥΡΙΑΝΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΟΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
ΜΠΟΥΤΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Επανομής

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΡΑΠΟΥΛΟΥΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
ΚΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΕΣΜΕΡΛΗ ΣΑΚΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΜΠΡΕΝΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΖΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΤΣΑΠΟΥΡΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Τοπική κοινότητα Επανομής 

ΒΑΚΟΝΤΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΓΕΡΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΓΩΝΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΡΑΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΜΑΛΑΜΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΗΤΡΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ


Εκλογική Περιφέρεια Νέας Μηχανιώνας

ΓΟΥΡΓΟΥΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΡΥΔΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΥΤΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗ ΘΕΟΔΟΥΛΑ (ΛΟΥΛΑ) του ΣΥΜΕΩΝ
ΜΙΣΑΛΕΜΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΑΛΙ
ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΟΤΣΗ ΚΑΛΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΤΑΜΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΖΟΥΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


 Τοπική Κοινότητα Αγγελοχωρίου

ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΜΑΡΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΑΡΜΠΑ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΥΖ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


Τοπική κοινότητα Νέας Κερασιάς 

ΑΚΤΣΕΛΗ ΜΑΡΘΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΝΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΥΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΡΑΦΙΤΣΩΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΦΡΥΣΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ


Τοπική κοινότητα Νέας Μηχανιώνας

ΑΡΑΠΙΔΗΣ ΝΟΝΤΑΡΙ του ΓΚΙΑ
ΒΑΡΣΑΜΟΓΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΚΑΡΥΔΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΠΑΚΟΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΙΤΣΟΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ



ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ "ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΩΡΑ" - ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ "ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΩΡΑ"

Υποψήφιος Δήμαρχος:
ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Εκλογική Περιφέρεια Θερμαϊκού

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΚΙΖΙΛΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
2. ΚΙΡΣΑΝΙΔΗΣ ΓΕΝΝΑΔΙΟΣ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ
3. ΚΟΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΚΩΣΤΑΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΑΛΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΜΑΝΘΟΥ ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
8. ΜΗΝΤΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9. ΜΠΑΣΟΥΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΠΑΝΤΕΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΜΥΡΩΝΑ
11. ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ
12. ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
13. ΤΑΚΟΣ ΓΑΚΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
14. ΤΟΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16. ΤΣΟΜΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
17. ΧΑΪΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
19. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Eπανομής

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
3. ΜΟΜΤΣΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
4. ΜΠΡΟΥΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΛΕΩΝΟΣ
5. ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΦΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΣΑΡΔΕΛΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μηχανιώνας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΓΚΑΜΠΟΓΙΑΝ ΣΑΜΨΩΝ του ΛΙΟΥΝΤΒΙΓΚ
2. ΜΠΑΣΙΟΥΔΗ ΟΛΓΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
4. ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΦΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΜΕΝΕΞΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΓΙΑΤΣΑΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΒΡΑΑΜ
8. ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ



Συνδυασμός «ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΟΛΗ»
Υποψήφιος Δήμαρχος:

ΚΑΨΑΛΑΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) του ΔΙΑΜΑΝΤΗ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Εκλογική Περιφέρεια Θερμαϊκού

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΔΑΜΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΑΡΓΥΡΙΑΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
3. ΒΑΡΙΑΜΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
4. ΘΕΟΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
5. ΚΑΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΚΑΛΕΝΔΕΡΟΓΛΟΥ ΓΑΛΑΡΙΝΙΩΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΚΑΤΣΙΑΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
8. ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΔΗΜΟΥ
10. ΜΠΡΑΪΝΑΤΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΕΤΡΟΥ
11. ΝΙΚΟΝΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
12. ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΠΑΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
14. ΠΡΙΜΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
15. ΡΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
16. ΣΙΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
17. ΣΟΥΡΑΒΛΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΣΤΑΜΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Eπανομής

1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2. ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
3. ΓΩΝΙΔΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΚΑΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΗΡΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ
6. ΜΠΑΤΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΠΟΡΙΣ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜΕΛΑ του ΗΛΙΑ


Εκλογική Περιφέρεια Μηχανιώνας

1. ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΡΑΜΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
3. ΚΑΠΟΥΚΡΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΑΨΑΛΑ ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΝΤΟΥΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
6. ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7. ΡΗΓΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΣΙΣΚΟΥ ΑΝΝΕΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9. ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ



Συνδυασμός "ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ για τον Θερμαϊκό" - ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


Συνδυασμός "ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ για τον Θερμαϊκό"

Υποψήφιος Δήμαρχος:
ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Εκλογική Περιφέρεια Θερμαϊκού

1. ΒΑΡΒΑΤΖΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του Νικολάου
2. ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Λαζάρου
3. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
4. ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου
5. ΓΙΑΜΠΑΖΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεόδωρου
6. ΓΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΝΙΝΑ του Σεραφείμ
7. ΓΟΥΝΑΡΗ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΕΛΙΑ (ΕΜΜΥ) του Θεόδωρου
8. ΔΑΝΔΟΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου
9. ΘΑΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αναστασίου
10. ΚΑΡΔΑΜΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χριστοδούλου
11. ΚΕΠΑΠΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΙΝΑ) του Φιλάρετου
12. ΚΥΜΟΥΝΔΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αλέξανδρου
13. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
14. ΜΑΔΥΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
15. ΜΑΛΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Χρήστου
16. ΜΗΛΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ιωάννη
17. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Γεωργίου
18. ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Παρασκευά
19. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΤΟΥΛΑ ΑΛΕΞΙΑ (ΑΛΕΚΑ) του Αποστόλου
20. ΡΟΔΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη
21. ΤΣΙΑΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ιωάννη
22. ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χαράλαμπου
23. ΤΣΟΥΤΗ ΓΚΕΡΤΗ του Νικολάκη
24. ΦΕΣΣΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του Θεοδοσίου
25. ΦΛΑΜΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
26. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαράλαμπου
27. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ (ΜΑΝΟΛΙΑ) του Συμεών

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας Αγίας Τριάδος

1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αναστασίου
2. ΒΑΛΚΑΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Αθανασίου
3. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γρηγορίου
4. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Δημητρίου
5. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
6. ΠΟΥΓΑΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Φιλοκτήμωνοσ
7. ΤΣΕΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του Δημητρίου 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας Νέων Επιβατών

1. ΒΟΥΚΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
2. ΓΛΑΒΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του Νικολάου
3. ΜΑΔΥΤΙΝΟΥ ΘΕΟΚΛΗ (ΛΙΤΣΑ) του Κωνσταντίνου
4. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΣΓΑΛΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του Κοσμά
5. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του Ιωάννη
6. ΤΣΙΑΝΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Πέτρου
7. ΤΣΙΓΚΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας Περαίας

1. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Κυριάκου
2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
3. ΓΚΑΝΤΑΛΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του Ιωάννη
4. ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοφυλάκτου
5. ΙΓΓΛΕΖΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Γεωργίου
6. ΜΑΛΛΙΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
7. ΜΠΟΚΑΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου
8. ΠΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αγγελου
9. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου
10. ΡΑΚΙΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
11. ΤΕΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ του Γκενάντι
12. ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γκεόργκι
13. ΤΣΕΛΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝ του Χρήστου

Εκλογική Περιφέρεια Eπανομής
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
2. ΓΙΟΒΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Νικολάου
3. ΚΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του Χρήστου
4. ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Ηρακλή
5. ΚΟΕΜΤΖΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Ευσταθίου
6. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
7. ΞΥΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Βασιλείου
8. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΣΕΒΗ) του Γεωργίου
9. ΣΤΑΜΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
10. ΤΣΙΡΟΥΛΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του Λεοντίου
11. ΧΕΛΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στυλιανού

Εκλογική Περιφέρεια Μηχανιώνας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΤΗΝΙΔΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Ιωάννη
2. ΚΑΛΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χαράλαμπου
3. ΚΑΡΑΔΗΜΑΚΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ) του Κωνσταντίνου
4. ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΟΥ ΝΑΤΕΛΑ του Μαρτίν
5. ΝΤΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σάββα
6. ΝΤΙΤΣΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Ιωάννη
7. ΠΑΣΧΑΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ
8. ΠΑΤΑΓΑ ΕΛΕΝΗ του Αποστόλου
9. ΤΖΙΤΖΙΚΑ ΜΑΡΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Ιωάννη
10. ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Βλαδίμηρου
11. ΤΣΟΥΓΑΝΤΖΑΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Ευάγγελου
12. ΦΑΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου



ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ "ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ" - ΤΖΕΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

"ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ"

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ :
ΤΖΕΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Εκλογική Περιφέρεια Θερμαϊκού

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΑΠΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝH
3. ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΖΑΠΡΙΑΝΟΥ ΜΕΡΣΙΝΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
6. ΚΙΛΙΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
7. ΚΟΥΡΟΥΠΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΜΟΥΝΤΟΥΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
9. ΜΠΑΛΑΛΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10. ΜΠΟΥΡΝΟΥΞΟΥΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
11. ΜΠΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΖΗΣΗ
12. ΝΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
13. ΠΕΣΚΟΥ ΛΕΝΚΑ του ΡΗΓΑ
14. ΠΕΤΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
15. ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΚΑΛΛΙΤΣΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
16. ΤΣΙΑΚΑΛΙΔΟΥ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
17. ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΖΩΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ
18. ΧΡΥΣΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Εκλογική Περιφέρεια Eπανομής 

1. ΒΑΡΣΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
2. ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3. ΚΟΥΚΚΑΡΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΗΤΡΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6. ΤΣΙΩΜΗ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΤΣΙΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
10. ΧΑΤΖΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Εκλογική Περιφέρεια Μηχανιώνας

1. ΓΑΛΙΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΟΣΜΑΣ του ΗΡΑΚΛΗ
3. ΚΑΝΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΑΡΓΙΟΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΚΕΠΕΛΕΚ ΓΟΥΡΤΖΙΛΙΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ (ΣΕΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ) του ΛΑΖΑΡΟΥ
7. ΜΑΝΤΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΦΟΥΛΑ) του ΗΛΙΑ
8. ΝΕΓΡΕΠΟΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
9. ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ



ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Δημοτικής Παράταξης "ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ" - ΜΩΡΑΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ


"ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ"

Υποψήφια Δήμαρχος:
ΜΩΡΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ


Υποψήφιοι   δημοτικοί σύμβουλοι:

Εκλογική Περιφέρεια  ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ

1. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3. ΖΗΣΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΖΙΩΓΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ ΕΡΩΦΙΛΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
6. ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΖΩΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
7. ΜΑΝΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
8. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΜΠΑΜΠΑΟΥΣ ΕΜMΑΝΟΥΗΛ του ΠΕΤΡΟΥ
10. ΝΙΧΩΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΠΑΝΤΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
12. ΡΟΥΣΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
13. ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14. ΤΡΟΥΛΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
15. ΤΣΑΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16. ΤΣΑΝΟΥΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
17. ΤΣΙΟΡΒΑ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
18. ΤΣΙΩΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
19. ΧΑΤΖΑΡ ΝΟΥΧΑ του ΑΜΠΝΤΑΛΛΑ


Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι
Τοπική Κοινότητα Περαίας

1. ΑΛΑΜΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΙΑΝΝΑΚΗ-ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΟΣΜΑ
3. ΔΑΒΙΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΣΑΒΒΑ
4. ΔΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΖΟΥΝΑΡΕΛΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
6. ΜΑΝΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ- ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 
7. ΜΑΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΜΠΑΜΠΛΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
10. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
11. ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ- ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
12. ΤΡΟΥΛΙΑΛΗ-ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 


Εκλογική Περιφέρεια   ΕΠΑΝΟΜΗΣ
Υποψήφιοι   δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΑΛΑΜΑΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ- ΝΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΓΚΙΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΔΕΛΙΟΤΖΑΚΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΣΙΝΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
8. ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι
Τοπική Κοινότητα Επανομής

1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΛΟΥΚΑ
2. ΚΑΤΣΙΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΟΚΚΑΛΗ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
4. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
5. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ- ΓΡΗΓΟΡΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια  ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Υποψήφιοι   δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΔΑΥΙΔ του ΚΑΧΑΜΠΕΡ
2. ΜΟΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΜΠΕΣΣΑ ΜΩΡΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΜΠΕΣΣΑΣ- ΜΩΡΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΝΟΥΒΑΚΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
7. ΤΣΟΥΓΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
8. ΧΑΡΙΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ


Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι
Τοπική Κοινότητα Μηχανιώνας

1. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
4. ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗ ΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 
6. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΦΩΤΙΑΔΟΥ – ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 


 Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι
Τοπική Κοινότητα Αγγελοχωρίου

1. ΔΗΜΑΡΕΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΑΤΖΙΑΡΗ ΣΕΡΑΦΕΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΡΕΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΤΣΙΚΑΛΑ – ΠΑΠΑΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
5. ΧΟΝΔΡΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ




ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ "ΔΡΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ" - ΧΑΤΖΗΒΑΛΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ



ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ "ΔΡΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ"

Υποψήφιος Δήμαρχος:
ΧΑΤΖΗΒΑΛΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Θερμαϊκού
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΒΑΛΑΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΒΕΛΗΜΑΧΙΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΖΕΡΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΚΑΡΤΑΔΟΥ ΜΟΡΦΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΟΛΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΚΟΥΚΟΥΡΙΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΚΥΖΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
8. ΛΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΜΑΛΤΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΜΗΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΜΠΙΤΖΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
12. ΝΙΚΙΤΙΝΑ ΛΙΑΝΑ του ΕΛΓΚΟΥΤΖΑ
13. ΠΑΝΔΙΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
14. ΣΑΛΑΧΩΡΑ – ΣΓΟΥΡΙΔΟΥ ΘΕΑΝΩ του ΦΩΤΙΟΥ
15. ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ
16. ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17. ΤΣΟΓΚΑΛΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
18. ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19. ΧΑΡΙΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας Περαίας

1. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΑΜΨΩΝ του ΙΟΡΔΑΝΗ
2. ΒΑΛΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3. ΔΕΛΑΡΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
5. ΚΛΕΙΤΣΑ ΣΑΡΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΚΡΟΥΣΤΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΛΙΑΠΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΜΑΛΑΜΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΑΡΙΟΥ
9. ΣΑΠΛΑΟΥΡΑ ΒΑΪΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΚΩΣΤΑ
10. ΣΚΑΡΤΑΔΟΥ ΗΛΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΤΖΑΝΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Eπανομής
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
3. ΓΚΑΒΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ
4. ΓΚΟΥΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΚΡΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΤΥΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


Εκλογική Περιφέρεια Μηχανιώνας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΓΚΑΒΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΝΟΝΤΑΡ
2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΓΡΑΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΚΟΛΕΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΑΒΒΑ
8. ΦΙΡΙΠΠΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ



Ανεξάρτητος συνδυασμός «ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ»
Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι της Κοινότητας Μεσημερίου

1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΠΑΥΛΟΥ
2. ΒΕΡΓΟΥ ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ συζ. ΠΑΥΣΑΝΙΑ
3. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΑΡΑΠΟΥΛΟΥΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΑΡΑΠΟΥΛΟΥΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ